Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes lettem a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dunken Master kérdése:

Szerelmes lettem a barátnőm barátnőjébe (Mit tegyek? )

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő a barátnőm barátnőjébe szerelmes lettem és azt akarom hogy ez elmúljon ebben kéne segitség nagyon fontos lenne nagyon szeretem a mostani narátnőmet és nem akarom hogy ebből valami probléma legyen szakitás vagy hasonló nem mondtam el egyiköjüknek sem mit gondoltok mittegyek 17f a válaszokat előre is köszönöm

2015. okt. 23. 13:02
 1/3 anonim válasza:
Ha jobban szereted a baránőd barátnőjét és úgy érzed lehet ketőtök között valami akkor szakits a mássikkal
2015. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovbal95 válasza:
Ha megpróbálsz tenni ellene (nem találkozol vele, nem akarsz rá gondolni) akkor azon kapod magad, hogy álladnóan rá fogsz gondolni, és ez tönkreteszi a kapcsolatodat. A megoldás, az, hogy próbálj meg összebarátkozni vele, és a szerelmet barátsággá alakítani. Ez természetesen nagyon nehéz lesz, de lehet, hogy egy idő után már nem is okoz gondot. Viszont, ha úgy érzed, hogy így sem működik a dolog, akkor mindenképpen meg kell velük beszélned, legalább a barátnőddel, mert ez komoly problémákat tud okozni, ha titok marad. Ha igazán szeretitek egymást, akkor szerintem meg tudjátok beszélni, én is ezt tettem a barátnőmmel, amikor ilyen helyzetbe kerültem. (Mármint én azonnal bevallottam.) Remélem, hogy tudtam segíteni.
2015. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2015. okt. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!