Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti kidobnátok a bartánőtöket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kidobnátok a bartánőtöket ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy barátnőm, elég jól elvagyunk. Tegnap mondta, hogy ki kell menjen pisilni, azonban néztem az időt és több percig bent volt.. na kérdeztem "kijött? :d", erre mondja h csak pisilt.. mondom oké, de aztán bementem én is, erre láttam, hogy volt egy barna csík amit maga után hagyott.. Elég durva, hogy átvert..ennyi idő után is hazudott nekem.. Ti kidobnátok? 18/F

2015. okt. 26. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na most akkor hol volt a szarcsik?
2015. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jobb ha megnézed azt is amit szarik. Ki tudja mi van benne hogy rejtegeti!

Lehet hogy róla van a mondás!

Úristen! hová szarjak hogy el ne lopják!

(Tutti hogy ő is attól fél hogy ellopod!)

2015. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet..
2015. okt. 26. 18:35
 14/16 anonim ***** válasza:
Haver,hát te kib.aszott hü.lye vagy xd
2015. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnék mondani, hogy köszönöm. Egész nap szar kedvem volt (hehe szóvicc), de neked sikerült megnevettetned. Még egyszer köszönöm :*
2015. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint az előttem szóló :D Ritka szar napom volt xd köszönöm neked, tényleg!! :D Rég nevettem ilyen jó kérdésen :D
2015. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!