Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátnőmet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval. 18 eves jokiallasu nagydarab srac vagyok.(nem bekepzeltseg, csak tudjatok kb hogy is allok korilag, stb) es nyaron lesz 2 eve baratnommel, h osszejottunk. Azota 2x kiraktam mert sok hulyesege volt...(csak h tudjatok) es voltak hullamvolgyek, de nagyon szeretem.

Van 1 15eves hugom akinek van 1 baratnoje es az o csaladjuk szervezett neki egy bulit szulinapjara.. Ottalvos volt. A lany anyukaja nagyon szep, csinos es vonzo.... Volt koztunk mar regebb ota kemia.. Es hat berugott, o rammaszott eleinte kicsit elutasito voltam, pedig mar reg magameva tettem volna(bocs a kifejezesert) es utana ittam kicsit, jolereztem magam de egyaltalan nem rugtam be.......de a lenyeg a lenyeg: utana engedtem, megcsokolt, csokoloztunk utana felmentunk a szobajaba es szenvedelyesen megtortent.. Nagyon jo volt vele minden, de nagyon szeretem a baratnomet, de olyan erzesem van kicsit mintha az anyukajaba is kezdenek beleszeretni.. Nem tudom mivan velem, eddig csak megalazoan beszeltem rola h igymegb..zom ugy megb..zom... De mostmar egy olelese is jolenne. De mellette szeretem a baratnomet is. Mivan velem? Mit tegyek? Ugyerzem nem tudnam otthagyni a 2eves kapcsolatom, de kezdek beleszeretni a nobe...es o is belem.

Fontos dolgok: nincs ferje, csak baratja akivel szakitottak nemreg

Nem csak kiakarta probalni velem(ez biztos!!!)


2014. nov. 29. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lődd le magad
2014. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Stifler mamája :D :D No de azért csak nem akarsz Finch 2.0 lenni, nem?
2014. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd a barátnődet: 1. Nem így bánnál vele, 2. Nem szerettél volna bele a másikba


Következtetés: Engedd el a barátnődet, hagy találjon magának egy normális srácot, te meg legyél azzal a nővel, akibe belezúgtál, jobban való hozzád!

2014. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Ez viccnek is szar volt ha meg nem volt az akkor szepvagy

2.:D..... Te is told el a bringat:D

3:nemtudom... Talan...:/

2014. nov. 29. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Disznó!!!
2014. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noydra ***** válasza:
Nem szereted a nődet, ergó engedd el az ő érdekében, majd pedig kúrogasd a milfet.
2014. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Xddd sirogorcs nehany kerdesre a valasz:D najo inkabb eldontom magam mert itt 90% agyikarosultak:):D na koszi csao
2014. nov. 29. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:
En nem hiszem hogy ez igaz lenne. nekem inkabb tunik fantazianak. mar bocs de 30 evesen megtanultam kiszaglaszni azt. :D
2014. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Égni fogsz!!! Átkozott bűnös vagy, üvöltve fogsz égni a mély pokolban, gonosz, lélekgyilkos SZUTYOK!!!!
2014. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"itt 90% agyikarosultak"

De te sem a maradék 10-be tartozol.

2014. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!