Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek akkor ha megcsaltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha megcsaltam a barátnőmet de félek hogy megöli és összevagdossa magát?

Figyelt kérdés
:(

2015. okt. 27. 19:21
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Gondolkozni kellett volna.

Nekem is voltak ilyen gondjaim. Átérzem a barátnőd gondjait.

Jár pszichológushoz? Mert ha igen akkor lehet hogy el kéne mondani neki, aztán a dokival fel tudja majd dolgozni.

Ha meg nem jár orvoshoz, akkor is mondd el neki. Légy őszinte,ha már átverted. És ha életveszélybe kerülne, hívj segítséget. De attól még legyél mellette amennyire csak tudsz és mutass együttérzést.

Remélem jók a tanácsaim, mert pszichológusnak készülök :DD

2015. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyit, hogy előbb-utóbb minden titokra fény derül ;)

2015. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
b...meg már írtam párszor,nyugodj meg,ne mondd el neki ha szereted akkor járj a kedvére mostantól,ne itt sírjál hanem menj el hozzá nézzetek meg egy romantikus filmet,egy szép vacsora stb.. vegyél neki ezt-azt,lepjed meg néha valamivel,kedveskedj neki,ne parázz mert így csak elveszíted és te is hónapokig csak vergődni fogsz és bszni a fejed a falba hidd el szar érzés én tudom,tanulj más kárán és fogadd meg ezt a tanácsom
2015. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeztetsd, hogy egyenesen haladjon az úton, soha se keresztbe
2015. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
vagy mondd el neki de hatásosan add elő hogy megbántad és öleld át vagy nem tudom ilyen helyzetben még nem voltam.De 2 lehetőség van ezután: 1. talán megbocsájt és elnézi max utána újra kell tenned a bizalmáért. 2. elkezd hisztizni ott helyben,pofon vág és üvöltözve sírva kidob és azt mondja soha többé nem akar látni és minimum 1 hétig nem beszélne veled,és esetleg vagdosná magát.. inkább ne folytassam igaz?...
2015. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az a jó hogyha már öngyilkos lesz akkor nem tudja összevagdosni magát.
2015. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Folytasd nyugodtan :D
2015. okt. 27. 21:10
 18/27 anonim ***** válasza:

Eddig csinált ilyet?

A) Nem, nincs probléma!

B) Igen. Hát, beszéld meg vele, ha ilyen könnyen meg tudod csalni, újat is könnyen találsz.

2015. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hol élsz!

Mindenki megcsal mindenkit!

2015. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát ez kész xDDDDD
2015. okt. 27. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!