Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki idősebb vagy mar ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki idősebb vagy mar ilyen helyzetet megélő olvasó tanácsát szeretnem kérni! Hogyan döntsek az exem es a mostani baratom között?

Figyelt kérdés
Az exemmel 4honapig voltunk együtt de sajnos nem csak en voltam abban az időben a barátnője ezert lett vege. A mostani barátommal mar lassan 8honapja együtt vagyunk viszont ez a dolog kezd elhalványulnj közöttünk viszont szeretem őt. De a nyár óta megint nagyon szoros kapcsolatba kerültem az exemmel akk meg mindig szerelmes belém es valamilyen szinten en is kötődöm hozza de nagyon felek hogy megint nem lesz hűséges. En 17eves lány vagyok a baratom 19 exem 18

2015. okt. 29. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akivel most vagy barátod.. próbáljátok megoldani a dolgokat. Ő még mindig biztosabb pont, mint az exed.. legalábbis szerintem. És benne van a pakliban, hogy ha az exed megint átver.. akkor mindkettőjüket elveszted..
2015. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Keress egy harmadikat. De komolyan, fiatalok vagytok még. 4 és 8 hónap semmi. Ha 8 hónap után halványul, akkor felesleges erőltetni. Megcsalós exel meg nem szabad foglalkozni (max. hébe-hóba egy-két szex, amikor mindketten függetlenek vagytok).

De leginkább keress egy búfelejtős új kapcsolatot.


(Egy idősebb ;-) )

2015. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A saját tapasztalatom alapján, csak a kávé és a húsleves jó felmelegítve. Én azt mondom, ha már egyszer szakítottál az exeddel, akkor ne gyere vele újra össze. Én megtettem és megütöttem vele a bokámat.
2015. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Te vagy az drágám? Mert akkor pontosítsunk, én ütöttem meg a bokám :-( Egyébként meg a töltött káposzta jó csak felmelegítve ;-)

2015. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha "nagyon szoros kapcsolatba kerültél az exeddel", miközben van barátod, te se várd el a hűséget ;)
2015. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a krumplipüré jó felmelegítve..
2015. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kavarj mindkettővel!

Mit veszthetsz, két szar kapcsolatból?

2015. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszi a segítséget de meg mindig olyan tanácstalan vagyok

Mert most mar kb 3hete a baratom leszar az exem meg most nincs a városban es nem akarom zavarni se

2015. okt. 29. 18:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Szoval ha valakinek meg lenne bármi ötlete azt nagyon szívesen varom
2015. okt. 29. 23:14
 10/14 anonim válasza:
Mindenképp az exeddel hiszen szeret!!!
2015. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!