Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalás? A barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? A barátnőm összebújva aludt egy fiúval, hol a határ?

Figyelt kérdés
A barátnőm minap összebújva aludt egy fiúval, és ezt el is mesélte. Nagyon sokat telefonál mellette ugyanazzal a fiúval, és egy másikkal is. Persze hogy engem ez bánt, de mivel mindig beszámol róla (nem, nem.féltékennyétevés céljából), nem tudom, hogy reagálhatnék. (mellette érezteti hogy szeret, stb), mégis, hol a határ? Ez már fizikailag megcsalás?

2015. okt. 30. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én dobnám.
2015. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De nagyom szeretem:D es kiindulva abbol hogy o is, nem ertem hogy miert csinalja ezt

Most is azzal a fiuval telefonal, ezert nem tud velem beszelni

Leirtam neki hogy csak az enyem lehet, marmint hogy nem tudom toleralni ezt a viselkedest. Ugy tunt hogy elfogadja

Csicska vagyok ha hagyom?

2015. okt. 31. 20:01
 13/16 anonim válasza:

Kicsit csicska vagy, de inkább azt mondanám, szerelmes. :)

Nehogy az legyen viszont, hogy továbbra is csinál hasonlót, csak be sem számol róla, hogy védje az érzéseidet!!!

2015. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
De az a helyzet, hogy szerintem ő egy ilyen lány, és mindenképpen csinálni fog hasonlót... Ahhoz szakítással kéne fenyegetned, hogy abbahagyja. De akkor talán titokban folytatná.
2015. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Beszéld meg vele.
2015. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdésben az is benne van, Hol a határ? Ezt kell elsősorban tisztázni, a kapcsolat legelején. A határ, az Tőltek függ, nagyon sok eltérés van, és függ az egyének beállitottságátol, de még az akuális kultura, és civilizácio normáitól is. A társadalom jelenlegi elvárásai ,

mások, mint pl. az eszkimoké. A legegyszerübb szabály, az, hogy "ami neked jól esik, az ne essen rosszul a párodnak".És hogy kinek mi eshet rosszul, azt kell tisztázni minden párkapcsolatban.

2020. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!