Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak itt olyanok akiknek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek az "idegen csajok leszólítása módszerrel" sikerült barátnőt találniuk? 18f

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy egy adott helyen odamentél egy vadidegen kiszemelt csajhoz,megszólítottad és elkezdtetek beszélgetni végül kapcsolat lett belőle.. Írjatok történeteket akinek ez sikerült akár hosszabbakat is. Nekem egyszer nagynehezen sikerült rávennem magam hogy odamenjek egy csajhoz meghívni italra de nem jött össze,valószínűleg rosszul csináltam és béna is vagyok de akarom folytatni és nem adom fel.. Ezért vagyok kiváncsi a ti történetetekre akinek ez összejött,aki lenne olyan rendes hogy leírná a tapasztalatait és hogy hogy történt az egész ha lehet minél hosszabb válaszban.Leginkább történetekre vagyok kíváncsi meg tippekre hogy hogyan csináljam akinek ez már összejött.Aki nem szeretné mindenkivel megosztani privátban írhat.Köszönöm előre is
2015. nov. 3. 02:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy buliban már régóta nézett egy srác, de nem mert közeledni. Aztán a haverja kb. negyed óráig noszogatta, mire odajött, beszélgetni kezdtünk.

Végigdumáltuk/táncoltuk az éjszakát, és még két hétig együtt voltunk, csak aztán neki vissza kellett mennie Angliába. Ennek négy éve, sajnos azóta minden kapcsolat megszakadt.


Egyik ismerősöm pedig egy feszten szólított le egy lányt nyolc évvel ezelőtt. Tavaly előtt házasodtak :)

2015. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!