Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz, hogy ha 17 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ha 17 évesen még nem voltam szerelmes és nem volt barátnőm? 17f

Figyelt kérdés
Még nem igazán volt olyan lány akibe szerelmes lettem volna volt/van rengeteg lány barátom volt akivel nagyon jol el tudtam beszélgetni közlös érdeklődési kör stb talán ő volt hozzá a legközelebb de nem igazán csináltam semmit. Hiba lehetett volna osztálytársak voltunk?

2015. nov. 4. 17:00
 1/3 dankmemer ***** válasza:
nem
2015. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ne azért legyen barátnőd mert a társadalom ezt várja el tőled. Egyszer majd úgyis fog jönni egy lány akibe beleszeretsz, valószínűleg a legváratlanabb pillanatban. Légy türelmes :)
2015. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így volna helyes, ha mindenki ezt csinálná. De itt már a 10 éveseknek sír a szája, hogy megint elhagyta az ő élete szerelme.
2015. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!