Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Manapság nem előnyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Manapság nem előnyös normális pasinak lenni?

Figyelt kérdés
Nem járok diszkóba, nem hobbim elinni, eldrogozni a pénzem, sem a nők ledegradálása és kihasználása, tartalmasabb értékek vonzanak. Mélyebb, komfortosabb kapcsolatok híve vagyok, és a kultúrált beszélgetésé, bizalom stb.. Nem én vagyok a legszebb pali, de erős középmezőnyben mondanak, nagyon jó humorral és intellektuális beállítottsággal. Utálom a felszínes dolgokat, a csőlátást stb. Mégis azt tapasztalom, hogy a nőknek ez nem kell, inkább a rosszabb véglet. Nem vagyok nyálas jófiú, de kopasz-kigyúrt stílusú sem. Szeretném azt gondolni, hogy a nőknek értékekre és szenvedélyre van szükségük, nem pedig a diszkókban való részegségre, kihasználásra stb. 23/f

2013. dec. 4. 14:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

a pasim ugyanezekkel rendelkezik, csak nem 23 hanem 26 éves, ahogy én is.

neked max azt tudom tanácsolni, hogy találd meg azt a helyet, ahol nem diszkós pichákkal lehet ismerkedni.

2013. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%

"nem hobbim eldrogozni a pénzem"

Na menj innen, amíg szépen mondom.

2013. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
nem vagyok cicababa, állítólag szép/csinos, és a személyiségem is rendben, van, mégsem kellek senkinek, szóval nyugi, nem csak a pasikkal van így. vannak olyan lányok, akiknek kellenél, csak jó helyen kell keresni.
2013. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%
Csak a lúzerek nem tudnak nőt találni maguknak. Szóval akaszd fel magad.
2013. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszi, de buta p*csákat akárki fel tud szedni egy diszkóban.:) Tartalmasabb kapcsolatra meg nem mindenki képes. Úgyhogy mégsem keresek kötelet;)
2013. dec. 4. 15:05
 6/30 anonim ***** válasza:
18%

pedig lúzer vagy ha így degradálod a szórakozni járó csajokat.

maradj otthon a seggeden és verd a gyíkot mert csak ahhoz értesz. nem véletlen kerülnek a nők szűzjancsi.

2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
4%
ÁÁÁÁÁááááá, nem vagy csőlátású, dehogy.....
2013. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy a szar, hogy nem találsz. Én se a kulcsaimat szidom, amikor reggelente nem találom őket.
2013. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a nőknek szóló kérdést pasik nézik. Hmmm.
2013. dec. 4. 15:09
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Mióta nem normális diszkóba járni? Most nem azért, tényleg vannak hülyék a szórakozóhelyeken, de vannak akik normális keretek között buliznak! Én is néha-néha elmegyek, de nem vagyok r*banc és nem is kalandokat keresni járok oda, se leinni magam, ahogy a barátaim se.


Egyébként elmondok egy sztorit. Eddig mindig is azt hittem, hogy nagyon ismerem az embereket, de legutóbb én is csapdába estem. Megismertem egy normális pasit. Nem nézett ki hú de jól, de nagyon lekötött, hogy milyen jót lehet vele beszélni. Nem volt kigyúrt, nem volt nyálas. Vicces volt és intelligensen beszélt. Átlag magasság, hajszín, szemszín. Randiztunk, találkozgattunk, végül 2 hónap után kiderült, hogy barátnője van. Szerencsére, nem vagyok egy könnyűeset :D


Ismerek olyan lányokat, akik a plázacica külsejük ellenére, nagyon aranyosak, empatikusak és nem bunkók. Sőt az egyik barátnőmnek kopasz kigyúrt pasija van, akiről azt hittük, hogy egy bunkó izomagy, erre meg kiderült, hogy egy romantikus, szeretetéhes "maci" :D

Szóval ennyit arról, hogy a külső alapján ítélik el az embert.

2013. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!