Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny a magyar lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny a magyar lányoknál, ha a pasi fiatalkorában külföldön élt, és anyanyelvi szinten beszél angolul?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Magyarországon a fiatal (huszonéves) korosztály többsége „külföld-lázban” ég, és kb. a felük is kis szeretne költözni. Érdekelne, hogy az ismerkedés során előny lehet-e, jobban felkelti-e a lányok érdeklődését, ha valakinek ilyen a háttere, vagy teljesen közömbös.
2015. okt. 19. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem elég nagy baj, ha ilyen dolog "előny"-t jelent...
2015. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért kell "pénzéhes p:csaku_rvának" lenni ahhoz, hogy ez valakit érdekeljen...

Mert amúgy lehet érdekes, hogy valaki milyen nehézségekbe ütközött kint, kulturális különbségekről elbeszélgetni, mennyi idő alatt tanulta meg a nyelvet, miért jött haza, mit tervez most itthon. Szerintem ez jó kiindulási pont, de persze az attól is függ, hogy ki mit hoz ki belőle.


Ha vissza is akarsz menni, akkor viszont inkább hátrány, mert nem biztos, hogy a lány is menni akar, vagy majd x hónap/hét után ugrik utánad egy idegen országba...

2015. okt. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert egy normális valamirevaló nő szemében nem attól lesz férfi a férfi, hogy beszél angolul.
2015. okt. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szövegértelmezés problémákkal küszködtök. Szóval nem írta a kérdező, hogy ne lenne férfi az, aki nem világlátott.
2015. okt. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4-es, vagy szövegértelmezési problémával küszködsz, vagy ilyen zsigeri szinten hozzászoktál már a csúsztatáshoz. Sem a kérdező, sem a második válaszoló nem írta azt, hogy ne lenne férfi az aki nem világlátott és/vagy nem beszél idegen nyelvet. Ennyire nem lehetsz ostoba.
2015. okt. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a kérdést nézem: jó hogy előny az ha valaki beszél idegen nyelvet és világlátott. Ha a magyarázatot is elolvasom, akkor te ugyanolyan felszínes lehetsz mint azok a lányok akikről beszélsz.
2015. okt. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy magára valamit is adó, tanult ember legalább egy idegen nyelven jól beszél. Meg még egyen elfogadhatóan. Nem látom be miért kéne előnynek lenni, hogy valaki jó beszél angolul. Én is tanultam külföldön, de nem gondolom, hogy ezért babérkoszorú járna nekem.
2015. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hogy jutott eszedbe? Neked ez elonyt jelent nonel? Befolyasol ilyen szerelem kialakulasaban?
2015. okt. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten előny egy olyan sráccal szemben, aki épphogy csak be tud mutatkozni angolul... Az angolul tudás 18-20 év felett elég alap már manapság szerintem, és nem csak annak, aki külföldön nőtt fel.
2015. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én külföld lázban égtem, de szerencsére elmúlt. Nekem személy szerint teljesen mindegy, hogy beszél -e anyanyelvi szinten az illető angolul, vagy sem. Az sem hoz lázba, ha megtudom hogy külföldön élt. Nekem inkább az a fontos, hogy megbízható, kedves, határozott, őszinte legyen, és tudjak vele beszélgetni...
2015. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!