Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megöl a magány! Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöl a magány! Mit tegyek, hogy elviselhetőbb legyen az élet nélküle? Ki hogy vészeli át a Szakítást?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem kettő hónapja, de csak 5napja nem láttam, addig együtt éltűnk... Most németországba vagyok kinai étterembe, de nincs mellettem még egy magyar sem, akivel tudnák beszélgetni. Minden percbe csak rá gondolok! Nagyon hiányzik és elég rossz gondolatok is megfordulnak a fejebe. Nem fog menni nélküle :( 26/F
2015. jún. 25. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy kutyamenhetlyet es az otthon nElik megfozott etelt add oda nekik! Meglatod , te is boldog lEszel! Aztan vidd oket setalni ott. Jarj be gyakra hozzajuk!
2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! engem tavaly novemberben dobtak ki azóta se hevertem ki még mindig szeretem! hát azt tudod csinálni hogy eltereled a gondolataidat a csajról
2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de, menni fog. ha ennyire függsz tőle, nem csoda, hogy a kapcsolatotok is nehéz volt. te egy független ember vagy, nem az ő tartozéka, egyedül is életképes vagy. tudom, most nem így tűnik, de sikeres kapcsolatot csak így lehet kialakítani. én is borzasztóan függtem a páromtól, még csak 1 hete szakítottunk, és azóta is hasonló félelmek gyötörnek, mint téged, de tudom, hogy önállósodnom kell.

23L

2015. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, ha nincs benned semmi emberiség, akkor ne irkálj másoknak!!! a többieknek meg kitartás, mondja egy olyan aki együtt tud veletek érezni... Hát én még bízom benne, hogy újrakezdjük... és az hajt előre. Amúgy nem menne.... :(
2015. jún. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!