Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem de nem vagyok belé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit szeretek de nem vagyok bele szerelmes. Es tudom hogy soha nem is leszek... Egyszeruen tudom hogy nem o az aki nekem kell.

O viszont nagyon szerelmes belem. Es en keptelen vagyok veget vetni a kapcsolatnak. Nem akarom megbantani. Egyszer megprobaltam es a kozos baratunknak sirt... Tenyleg nagyon szeret.... Hogyan tudnam elerni hogy kiszeressen belolem? Vagy nincs megoldas es nekem kell vele szakitsak?



2015. nov. 11. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzed jól magad a kapcsolatban, akkor felesleges erőltetni. Szakíts vele , ha szeret akkor megfogja érteni.
2015. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!