Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy emlékbe vagyok szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy emlékbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe beleszerettem, még nyáron. Azóta sajnos szörnyen megváltozott. Még mindig szeretem ,de már érzem ,hogy ez nem az az ember akibe beleszerettem. Csak remélem ,hogy egyszer visszatér. Mit tegyek, felejtsem el? 17/L

2015. nov. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos mindenkivel előfordul. Szerintem felejtsd el, idővel elmúlik a szerelem és te sem fogod érteni, hogy miért is ragaszkodtál hozzá annyira.
2015. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Bennem örökre él az 1990 tavaszi emlék, istenem .... Anikó ott állt a háznál , gyönyörű zöld szemekkel, szívem a torkomban dobogott, őrült szerelmes voltam belé.


Természetesen sajnos semmi nem lett a dologból, de a mai napig örömmel gondolok rá, ilyen lány sose volt azóta se, bár már régen megnősültem azóta....


Anikó óriási hatással volt rám...

2015. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
...hát, hogy Te mekkora zseni vagy! És mennyire hihetetlenül szépen, okosan megfogalmaztad ezt az érzést, ami tulajdonképpen rengeteg emberrel előfordul! Köszönjük szépen! Én is most értettem meg ez által, hogy sok lánynak csak az emlékébe vagyok szerelmes, abba aki régen volt, de ennek már semmi köze nincs ahhoz aki lett belőle! Ha ezt tudtam volna, akkor rengeteg szenvedéstől megkímélhettem volna magam! Ott a pont! És egy feneketlen nagy puszi a homlokodra! :-) Te egy csodatündér vagy, nem is csak simán lány, igaz? :-) :-D
2015. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Igen,a legtöbb szakítás is pont emiatt nehéz.
2015. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen felejtsd el, mert csalódni fogsz. Nem az embert szereted, hanem azt a fantáziát, amilyennek gondoltad.
2015. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!