Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy tavkapcsoaltba gond ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tavkapcsoaltba gond ha minden nap beszelunk vagy mar idegesito?

Figyelt kérdés
Ki lehet hagyni egy napot ugy hogy nem beszelunk.. Vagy inkabb nem kene mindnnap irni neki mert idegesito? Eletem elso baratja es igen tudom hogy nem volt jo otlet a tavkapcsolat de ez volt az egyetlen megoldas..?
2015. nov. 12. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megállás nélkül írogattok szerintem előbb vagy utóbb elfogy a téma vagy megunjátok egymást. Szerintem be minden nap.
2015. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..szerintem meg az az egyetlen módszer arra, hogy fenntartsátok az érdeklődést egymás iránt. Én nem távkapcsolatban élek, de nem bírnék ki egy napot írás nélkül, ha van rá lehetőség. Ha nincs annyi témátok, meg uncsi az egész akkor szakítsatok mert nem életképes a dolog. Mi kb másfél éve beszélünk szinte folyamatosan minden nap írásban de még nem fogyott el a téma. 18l
2015. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha idegesítő, elfogy a téma, vagy megunjátok a dolgot, akkor ott a kapcsolattal volt a hiba. Számomra alapfeltétel egy kapcsolatban az, hogy akármiről és akármeddig tudjunk beszélgetni. Fél évig voltam távkapcsolatban a barátommal, addig mindennap beszélgettünk facebookon, és skypeon is, mikor hogy sikerült, de az, hogy nem telt el úgy nap, hogy ne beszélgettünk volna, az alap volt. Ez azóta is folytatódott természetesen, csak jóval könnyebb dolgunk van.

Számomra az lenne a gond, ha kimaradna nap, de elsősorban ezt a barátoddal kellene megbeszélned, mert biztos kapcsolatfüggő.

2015. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig minden nap beszeltunk sot ma is csak ugy erzem nem ugy beszelunk mint regebben. Ezt mondtam is neki de mondta hogy dolga van es ezt rendesen at is beszeltuk hogy most koncentralnia kell a tanulasra... Ezert en sem irogatok neki minden masodpercben csak pl ha hazaerek akkor szoktunk hosszabban beszelgetni :) Es koszonom a valaszokat
2015. nov. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!