Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondtam neki, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogy mit érzek. Szerintetek ez miz jelent?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..



Több lány is kedveli őt,és mikor beszélgettünk szóba jött az egyik,aki neki nem tetszik és ezért a lány masik iskolába akar iratkozni..ők osztálytársak.

Szöval írtam a fiúnak hogy szerintem ez hülyeség és legalàbb harcolna érted.Mire ő azt írta,hogy harcolt is,de hiàba mert szerinte sose fogja őt kedvelni.

Aztán azt írtam neki,hogy : Harcolhatok én is hiába?

Mire ő azt kérdezte hogy miért?

Nos nehezen,de elmondtam neki hohy mit érzek.

Aztán ismét megkérdeztem :Akkor én is hiàba harcolnék érted?

Mire ő azt írta,hogy nem tudom,még nem igazán ismertelek meg belülről ,majd meglàtjuk :*

Aztán megkérdezte hogy mióta szeretem és hogy miért?!Mire én írtam neki egy hosszú vàlaszt többekközt azt is,hogy mikor meglàtom mindig jobban érzem magam.


Ő pedig azt írta,hogy "köszönöm :* :* :* "


SZERINTETEK EZ MIT JELENT?VAN ESÈLYEM NÀLA? ~

Félek hogy elrontok valamit és az hogy jobban megismerkedünk valahogy rosszabb lesz mintha alig tudnànk egymásról valamit.A vàlaszokat előre is köszönöm.


15/L



2015. nov. 13. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

"Már régóta tetszik a fiú. Kb 1 hónapja."

Ba.szki, ez tényleg jó régóta van, hogy bírtál eddig várni....?!

A mostani kérdésed alapján úgy 13 évesnek néztelek és sajnálattal láttam, hogy 15 vagy.


Na, hogy válaszoljak is: Igen, van esélyed nála, mivel nem mondott egyértelműen nemet. Látszik, hogy nyitott a dologra.

2015. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régóta tetszik de kb 1 hónapja érzem,hogy szeretem...

Köszi.Vàrok még vàlaszokat ^^

2015. nov. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!