Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akarok szóba állni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szóba állni a "barátommal". JOGOS?

Figyelt kérdés

Pénteken kaptam tőle egy olyan smst hogy menjek fel hozzá, de ha nem "azért" megyek csak fel akkor aznap ne is talizzunk.

Nagyon megbántott vele, szerintem tudja is mert azóta is hívogat... Nemrég kezdtünk csak el járni.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

24/n 25/f


2015. okt. 4. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Köszönd meg neki szépen, hogy figyelmeztetett. Egy felnőtt nőnek illene tudnia azt, hogy mit jelent a "gyere fel hozzám" kifejezés. Ma meg egyre másra hallani, hogy meg vannak lepve, fel vannak háborodva a nők ha arra kerül a sor.
2015. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1, Miért vagy még vele együtt? Nem volt képes péntek óta elmenni hozzád, csak hívogat.

2, Az hogy te megsértődsz, nem válaszolsz nem fog változni semmi. Döntsd el hogy megakarod-e beszélni vele és továbbra is együtt maradni vagy sem.

3, Ha így bánik veled nem hiszem változni fog a jövőre nézve ez a helyzet. Azt sem tartom kizártnak mással is így van melletted. Csak kihasznál.

2015. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Tárgyként kezel, irányítani próbál (megmondja mit csinálj). Neked ez kell?!
2015. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jogos én az ilyet ott hagynám a búsba , nem is tudom mit képzel az ilyen:D N
2015. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elhajtanám a francba az ilyet,többet nem beszélnék vele.
2015. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jogos,mert nem vagy a tulajdona.

Mégis minek néz téged ez az ember?

2015. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

meg lehet neki mondani, hogy még a prostik se mennek házhoz...

nagyon gáz

2015. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy reagálnom kellene neki, de annyira fáj ez az egész, hogy nincs kedvem beszélni vele. Azt hittem hogy ő más mint a többi, ezt néztem volna ki utoljára belőle :( Én a keleti országrészben élek, nehéz itt normális párt találni, és úgy látszik megint nem sikerült...

De ha végig csak le akart fektetni akkor miért nem közölte előre? Nem úgy lett volna őszinte, ha megmondja hogy nem akar semmi komolyat?

2015. okt. 4. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Már majdnem irtam neked, hogy mennyire bunkó egy pasi és biztos jobbat érdemelesz és tisztelet neked, hogy nem hagyod magad egy szexrabszolgának....DEEEE tudod mit pontozz le de megérdemled, keleti országrészben nincs normális pasi ezzel lejárattad magad szememben. Remélem ezzel a hozzá állással végig nézed h minden barátnöd férjhez megy te meg vénlány maradsz vagy beállsz egy pesti pasi 4.barátnöjének, egy pécsröl egy györböl egy kecskemétröl meg te leszel a 4. ...Hány történetet halottam már lányok sirtak hogy igy jártak.
2016. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!