Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem az exem aki a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem aki a legjobb bnomet?!

Figyelt kérdés
Egyutt voltunk szakitottam vele utana rajottem h szeretem de o osszejott a legjobb baratnommel. Mondtam neki h en meg szeretem erro mondta h o neki meg en is tetszek viszont az lbmet szereti most osszevesztek es kibekitettem oket pedig lett volna lehetosegem menedeket adni az exemnek ez hulyeseg volt? Elnezest az ekezetek hianyaert. Kerlek segitsetek mindig sirni tamad kedvem mikor latom oket!

2015. nov. 16. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Uhh,nehéz ügy.A legjobb az lenne,ha valahogy lezárnád a múltat és túl tennéd magad rajta.Ez a hajó már elúszott.
2015. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, kedves súgó, de ha még fiatal, akkor egy jó időre hagyd ott mind a kettőjüket.

Nekem lett volna lehetőségem összejönni a legjobb barátnőm exével, akivel együtt is éltek. Több hónap telt el a szakítás óta, jóban is voltunk, találkoztunk sokat hármasban is. De nekem a barátnőm nyugalma, a kis baráti körünk többet ért-


Utána az exem legjobb barátja kezdett udvarolni nekem. Nemet mondtam. Az exemnek szüksége volt a legjobb barátjára.


Évekkel, hónapokkal később, ha mindenki továbblépett, már nem gáz. De így igen.

2015. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A barátnőd szereti őt? Ha elválasztanád őket akkor viszont lehet hogy a barátnődet veszítenéd el! Tudj meg mindent róluk hogy mennyire szeretik egymást..stb! Hiba volt őket kibékíteni de te a szívedre hallgattál ami nagyon jó dolog!
2015. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!