Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 barátnőm. De nem úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 barátnőm. De nem úgy szeretem ahogy kellene. És a legjobb barátnőjével kialakult köztünk a szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőjét szeretem jobban mint barátot...a ,,barátnőmet'' csak barátként segítsetek pls!

17/f



2015. nov. 8. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos szerintem szakíts a barátnőddel de agy neki érthető magyarázatot, csak azt ne hogy a "barátnődet szeretem" csak annyit mondj neki hogy neked ez nem megy mert érzelmeket táplálsz más lány felé. Azonnal ne gyertek össze a barátnőjével, hanem várjátok meg még túl teszi rajtad magát. Majd ha ugy látjátok h túl tette akkor te és a lány mondjátok el neki hogy szeretitek egymást és ha nem lenne gond neki ha járnátok...biztos hogy veszekedés lesz belőle, de így a legtisztább és a barátnőd ennyit megérdemel.
2015. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En a helyedben minkettot hagynam. Nem birnam elviselni, ha miattam menne tonkre a baratsaguk.
2015. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!