Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem szeret...

Mit tegyek ha már nem szeret a párom? Hogyan tudnám helyrehozni a kapcsolatot és visszanyerni a szerelmét?

Figyelt kérdés
(férfi vok)Én is és ő is 28 évesek vagyunk.7 éve vagyunk együtt és úgy érzem már nem szeret. Volt egy időszak mikor hanyagoltam de igyekeztem jóvátenni ,bepótolni . Csakhogy pont elég volt az az idő ahhoz ,hogy eltávolodjon tőlem .Képbe jött neki egy új srác aki akkor megadta neki azt amit én nem . Mikor észhez kaptam és megbeszéltünk mindent igyekeztem a hibám helyrehozni. De ez már nem volt elég. Azóta se sikerült visszahódítanom ,viszont a sráccal lezárt mindent . Ő szeretne velem maradni de érzem ,hogy nem stimmel valami. Nem tudom mit kellene tennem hogy újra szeressen. Időt kéne adnom hogy átgondolhassa?
2013. máj. 10. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Azt írod, hogy a párod is maradni akar, és ő is próbálkozik a jobb kapcsolatért. Akkor még nincs veszve véglegesen a dolog. Én a helyedben ha már úgyis nyár van, elvinném 2 hétre valami csodás helyre nyaralni. AZ ilyen nyaralások sokszor újra előhozzák azt a tüzet ami az elején is volt a kapcsolatban. Vidd el egy tengerparti vagy bármilyen szép helyre, ahol tudod jól érezné magát..
2013. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Fontosak az apró gesztusok is, mondd el neki h szép, h jó illata van, stb :) Öleld meg hátulról miközben főz, vigél neki egy szál virágot, hagyj kis üzeneteket a zsebében (Szeretlek stb) :)
2013. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet tudni az okot,hogy valóban mi távolított el benneteket egymástól? A párod a feleséged lenne vagy csak együtt éltek? Mi lehet a rangsor első foka az asszonyod életébe:család,karrier,pénz,erkölcs stb..? esetleg a beszélgetés vagy több szabadidőre vágyik mert le van terhelve a háztartási feladatokkal? Nehezen éltek mert hiteletek van? Ha szeretne veled maradni(sráccal mindent lezárt) akkor feltételezem,hogy hűséges lehetett hozzád!!! Szereted-e annyira,hogy elvedd feleségül? Ha nincs semmilyen ünnep akkor is kapjon kedvességet, figyelmességet,virágot? Mi volna ha tőle kérdeznéd meg és akkor pontosan tudnád miben kell változtatnod?
2013. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Már bocsánat, de a nő megcsalt téged, ha nem tűnt volna fel. Megcsalt.
2013. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az eltávolodás oka : Nem foglalkoztam vele !!

Jegyesek vagyunk és együtt élünk már 6 éve .

Elsődleges a család nála.

A háztartásba nagyon sokat segítek, beszélgetésbe is sűrűn beleviszem annak ellenére hogy nem szeret annyira beszélgetni :(

Igen vannak ill szokott lenni anyagi probléma.

Szeretem de nem hiszem hogy elvenném (bizonytalan vagyok)

Ha megcsalásba most nem mennék bele. Elsődleges célom ,hogy visszanyerjem a szívét. Utána már mind1 mit tett és hogyan és hányszor és kivel és mit és stbstb.......

2013. máj. 10. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasznos lenne,ha tudnátok (a jegyesed akarna) kommunikálni egymással! Miért nem szeret beszélgetni veled? Másokkal sem kíván trécselni? Elsősorban magadban kéne tisztáznod.nem-e azért szaladsz utána mert esetleg a birtoklási vágy hajt téged? A részedről tiszta a szeretet az asszonyod felé? Ha az "elhanyagoltságot" a szexuális életre vonatkoztatod akkor erősen kételkedem abban,hogy emiatt lett volna szüksége egy másik férfira. Csak feltételezem,hogy nincs gyerek. A jegyesed biztosan szeret még téged,vagy a megszokás dominál? Azt ne felejtsd el,most az a fontos a számodra,hogy visszakapd a társadat,és mikor fog az lényeges kérdéssé válni nálad,hogy hányszor csalt meg? Amikor nem vagy pároddal akkor nem merül fel benned az,vajon ő éppen mit csinál? Nektek most kellene megegyezni abban,hogy későbbi együttélések folyamán milyen viselkedési formát vesztek fel illetve egymással szemben milyen elvárások lehetnek.
2013. máj. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kruse ***** válasza:

Szerintem ebből már normális kapcsolat nem lesz, próbálkoztál eleget (sőt, szerintem sokat is).

Nagy a valószínűsége, hogy megszokásból akar veled maradni.

Hagynám....

2013. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bár16 vagyok és lehet nem vesztek komolyan de én is igy állok a barátnömmel én is elhanyagoltam nagyon és vissza hoznám ha tudnám akkor jövök rá mennyire fontos amikor már nincs és vissza akarom hoditani én sem tudom mit tegyek átérezlek és nekem is nagyon fáj már az h elolvastam a panaszod azon sirtam de nem adom fel és te se add fel vegyél neki virágot beszélgessetek és mond el nekk mit érzek igazán csak bizz magadban bizok benned sikerül (én a barátnömmel egy év öt honapot voltam de most már nem szeret de probálom vissza hoditani remélem lessz belöle valami😞)
2019. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!