Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan johetek ra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan johetek ra, hogy szakitani akar?

Figyelt kérdés
Hulyen hangzik a kerdes,de valami nem stimmel egy par napja olyan furcsa mintha nem is lennenek erzesei,en ugy gondolom szakitani akar,de valahogy ki akarom szedni belolle,hogy akkor tudjam ne eroltessem magam hiaba olyasvalamiert ami nem megy ... Tudnatok valami modot ra,hogy rajojjek anelkul hogy megkerdezzem konkretan,csak mert en szeretem meg minden,de ha ezt igy akarja folytatni akkor inkabb itt kellene abbahagyjuk.

2015. nov. 22. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a legjobb a leültök és megbeszélitek. Szerintem kérdezz rá hogy mondjuk nincs e valami baj mostanában pl.
2015. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a vicces,hogy le se tudunk ulni,mivel 30 km-re lakik tollem,tegnapra megbeszeltunk egy talalkozot nagy nehezen meg tudtam szerezni a kocsit 5 orara es mikor elindultam hozza lemondta,gagyi indokokkal azota en nemtudom mivan tomondatokban beszel,probaltam erzelmeket kicsalni belolle de semmi.
2015. nov. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!