Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet az hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy még mindig szeretem mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Tömören én 24vagyok a srác 22éves.

Feljelentettem őt becsület sértés miatt és más dolog miatt. Mert szakítás után vissza élt a képeimmel és neki állt feljebb amikor meg bosszultam.

A baj az hogy nem múlnak el az iránta való érzelmeim.

Külsőleg nekem nagyon bejön helyes vonzó pasinak tartom és sok mindenben hasonlít rám személyiségileg. És még soha senki mással nem volt olyan jo vele az mint vele.

És már bosszút esküdött a feljelentés miatt de még mindig szeretem ha meg látom vonzodok hozzá még mindig.

Egyszerűen minden meg van benne amit egy pasiban kerestem a bajok vele ezek voltak:

- Hűtlen ( nagyon nő csábász)

- Hazudos

Ez a kettő más bajom nem volt vele soha de ez a kettő nagyon gázos volt amit nem bírt mellőzni.

És az hogy sose becsülte bennem hogy nem vagyok pénz éhes amikor össze jöttem vele még munka helye se volt amikor elkezdet dolgozni höbörgöt hogy milyen sokat keress stb.



2015. nov. 23. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember 3 évig lehet szerelmes. Ez egy átlag, de ennél több nem nagyon van, tehát 3-4 évvel számolj. Mióta ismered? Azt vond ki a 3 évből és még annyi idő. Körülbelül.
2015. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Idén áprilisban ismertem meg.

És a stilusába a külsejébe szerettem bele.

Majdnem egy éve szeretem.

Csak az a baj hogy ezek után is szeretem hiába van bármi rossz de még akkor is. Mért van ez így?

2015. nov. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!