Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig a volt barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig a volt barátomat szeretem, pedig már kb.3 hónapja hogy szakítottunk. Mit gondoltok hogy felejtsem el, mit csináljak vagy mikor múlik ez már el magától?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit csináljak nagyon félek hogy esetleg még 1 év múlva is ezen fogok rágódni. Bár ezt nem hiszem, de első szerelem (mind2nknek) volt ami 2 évig tartott. Még a szakítás utána is találkoztunk, aztán egyre kevesebbet de még akkor is volt csók. MSNen mindig ő írt/ír rám. Most a napokban kicsit érdeklődő volt, azis lehet hogy azért mert nemvolt jó a netem és kevesebbet voltam fent. De most hogy jó a net már nemis ír magától, és lehet hogy azért mert vmelyik nap elmondtam neki hogy smároltam egy fiúval egy buliban. (? )Ja és nemrég írtam neki msnen hogy nem szeretsz már?és írta hogy nem. kérdeztem miért? ő: mermárnem na :D.. Szerintetek igazat mondott ?:(
2010. szept. 3. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez elég bonyolult..de hány éves vagy?:))

Ha tényleg annyira szeretnéd, akkor nem smároltál volna egy másik pasival egy buliban, vagy legalább nem kötöd az orrára..Szerintem, adj neki egy kis időt.ne írj rá, várd meg amíg ő ír, viszont ha nem teszi, akkor már tényleg elmúlt a szerelem:/

15/L

2010. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.És a buliban is rá gondoltam..több órán keresztül csak ültem.a buli utolsó kb.2 órájában mentem táncolni.És nem azért smároltam a fiúval mert nem szeretem a volt barátomat,hanem talán kicsit kíváncsi voltam hogy mással is ugyanazt érzem e.de rájöttem hogy nagyon nem.Neki pedig azért mondtam el mert azzal menőzött hogy neki 2-3 csaja is van..erre odavágtam h én meg jól elvoltam a buliba..Na mind1:S írjatok még
2010. szept. 4. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni amit te kérdező :D Szerintem elérted amit egy picit akarhattál: féltékeny lett... ha előtte tényleg enm votl gond, csak miután elmondtad , akkor... még több mint valószínű jelentesz neki vmit:) mondd el neki azt is, amit ide leírtál:) ha két évig együtt voltatok akkor nem csak a szerelmed, de a barátod is volt, vagyis gondolom tudtok őszintén beszélni.MOndd meg neki, h kíváncsi voltál, milyen mással, és h végig rágondoltál, blablaaa... ha nem esik le neki, akár megmondhatod, h te újrakezdenéd, mert még mindig szereted. Ha elmondod, csak utána tudzs továbblépni, mert így még reménykedsz... de ha elmondod, közösen megbeszélhetitek, h újrakezditek vagy nem... mert lehet h a pasi is csak féltékennyé akart tenni téged:) de ha nem-et mond, akkor lépj tovább, próbálkozz másokkal, hagyd h ő is ezt tegye...gondolj arra, ha együtt kell lennetek,akkor úgyis később ősszejöttök majd.Addig meg élvezd az életet:) de én azért drukkolok, h jól alakuljanak a dolgok, mert két évet nem könnyű elfelejteni:) és 3 hónap még nem olyan sok idő, h már el is felejtett, ha igazán szeretett... bármit is mond:)
2010. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)öhm..holnap lesz a szülinapom,kíváncsi leszek hogy felköszönt-e ,és hogyan:D..Ma infó órán rámírt,mondta hogy majd fog bejönni a suliba..kérdeztem hogy minek és mondta h.csak úgy benéz.(elballagott).És szünetben pont mikor mentem fel bnőmmel a terembe ő ott volt lent:d arra néztünk ahol ő állt a töbiekkel és őis utánam nézett..Én még úgy érzem nincs minden veszve:D
2010. szept. 6. 15:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ennyi:Spofára estem:(Kivolt nekem írva msn-re hogy imádlak:S ő pedig rámírt hogy kit imádok..mondtam hsenkit mind1.Na mind1 nemírom le részletesen nehogy vki felismerje:Dlényeg az hogy konkrétan megmondta a végén,hogy ő nem akarmár velem lenni és semmi olyat nem érez amilyet én..:Sszal ennyi felfogtam és minden erőmmel azon leszek mostmár hogy elfelejtsem minél hamarabb!ehez kérek erőt tőletek "szorítsatok" hogy sikerüljön:)
2010. szept. 6. 19:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Na kihívott és felköszöntött adott puszit,meg rafaellot meg csokit aztán elköszönéskor megint puszi.:S NEm értem lécci írjatok..
2010. szept. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!