Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy bizonyíthatom be neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyíthatom be neki?

Figyelt kérdés

Igazából tudja, sőt, újra is akarja, csak valami (vagy inkább valaki, aki engem utál) nem "engedi" neki, hogy újra belevágjon.


Mivel a személyes megbeszélés lehetetlen (egyrészt ennek a valakinek köszönhetően, másrészt nagyon nehezen tudna eljönni) csak a telefon és internet áll rendelkezésemre.


Vagy 20x mondtam neki el az érzéseim, amiket meg is ért, tudja, hogy szeretem, állítása szerint hiányzok neki, és szeret. De akkor újrakezdeni miért nem tudja?


Most úgy döntöttem, adok enki egy kis időt, és valamit megfogalmazok, elgondolkodok, és még egyszer megpróbálom. De érzéseket leírni... Nem értem a netes kapcsolatokat... És most nekem csak ez áll rendelkezésemre. Hogy mondjam el neki? Mit? Hogy bizonyíthatom, hogy teljesen megváltoztam, és azok a gyerekes hibák, amiket elkövettem, már nincsenek?


Együtt voltunk 4 hónapot, ám vége lett gyerekes féltékenységem miatt. De megváltoztam.


Persze... Írni könnyű... Éppúgy könnyű írni azt is, hogy szeretem...


De nem... Én nem csak írom, érzem is. Mit tehetek? Életemet adnám érte!



2015. nov. 23. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:

Én: F/16

Ő: L/14

2015. nov. 23. 14:40
 2/2 anonim válasza:
Akkor bizonyítsd is be neki ,hogy megváltoztal.Beszélgessetek egymással ha máshogy nem megy ,akkor telefonon keresztül,de jól tetted ,hogy adtal neki egy kis időt,legalább elgondolkodik azon,hogy mit is akar.Legyel vele kedves és megértő,ha szeret akkor megint összejöttök.Sok sikert!
2015. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!