Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, benneteket is befolyás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benneteket is befolyásolnak a barátnőitek?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, és azóta utál pár barátnője, méghozzá azok, akik a legközelebb állnak hozzá.


Nekem bevallotta az érzéseit, hogy még szeret, és szerinte is meg lehetne próbálni (én is nagyon szeretem és bármit megtennék) amikor taliztam is vele szerdán, tök jól elvoltunk, mondtuk is, hogy meg lehet próbálni mindent rendbe lehet hozni.


Erre éjjel 2kor felhív egy ismeretlen szám, pont akkor akartam menni aludni, nemtudotam ki az, hát felvettem. Barátnőivel egyszerre mondták bele a telefonba, hogy "nem lesz semmi, hagyj végre békén" és letették a telefont.


De ha egyedül van akkor meg tökre szeret meg minden, de ha ezek ottvannak vele, akkor minden baja va velem.


Multkor ugyanezt csinálták, csak FB-n, mindhárman rámírtak, hogy hagyjam békén mert úgyse lesz semmi, hogy csak megbántanám stb... Aztán 2 nap múlva írt a csaj, hogy sajnálja nem tudták, hogy ezzel megbántanak stb...


Benneteket is így irányíthatnak? Dönthetnek helyettetek? Mert ez nem az ő döntése volt, hogy "véget vessen" minden reménynek, az tuti. Nme egyszer csinálta már, hogy ha velük volt, akkor lenézett, de egyedül meg elgondolkodott és hoppá, sanálja az egészet...



2015. nov. 21. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem hagyom nekik, hogy atvegyek az iranyitast az EN eletem felett, bar nem is akarjak.
2015. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Baratnoim, meghallgatom a velemenyuket es a tanacsukat, de nem az alapjan dontok.
2015. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok 15/L. Bocsi az ekezetekert.
2015. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig elmondják, ha valamivel nem értenek egyet, néha -utólag- rájövök hogy igazuk is volt. De ha konkrétan miattuk csinálnék valamit, akkor az inkább lenne szekta, mint barátság. Másrészről viszont csak azokat lehet ilyesmire rávenni, akik eleve bizonytalanok, szerintem... Már Bocsi, hogy ezt mondom.
2015. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a szöveget, de a kérdésedre nem a válasz. Kapcsolataimban nem befolyásol a véleményük.
2015. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőmnek a barátnői is próbálták szabotálni és kétszer majdnem vége lett de a barátnői mikor látták hogy kezdek bepipulni akkor meg jófejek. De most is együtt vagyok a barátnőmmel és figyelmen kívül hagyom őket. Szóval ha tényleg szereted beszéljétek meg kettesben aztán ketten mondjátok meg a lány barátnőinek
2015. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Elhívtam talira az eset után, ám azt a választ kaptam, hogy "Sajnálom, de nekem nem megy ilyen könnyen. Elhiszem, hogy szeretnéd, de nem."

Azóta fbn nem ír vissza SMS-re nem is várhatok, telefont leteszi. Egyszóval vége... Itt már nem tehetek semmit azthiszem...

2015. nov. 22. 12:45
 8/10 anonim válasza:
71%

Gratulálok kedves áldozatocska.

Tudtad,hogy a női szemétkedés áldozata lettél?

Tudtad,hogy már házasságok mentek így tönkre a "kedves","jótakaró","jószándékú","mindenben veled vagyunk" barátnők/kolléganők miatt?

Na te is egy ilyen áldozat vagy. Annak az élő példája,hogy a nők hogyan b.sszák el egymás párkapcsolatait pusztán irígységből. Olyan dolgok ezek amiket a férfiak észre sem vesznek,vagy csak későn...

2015. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolnak, de amúgy meg

"Azóta fbn nem ír vissza SMS-re nem is várhatok, telefont leteszi. Egyszóval vége... Itt már nem tehetek semmit azthiszem..."

Olyan szekér után nem futunk, ami nem vesz fel. Ezt hallottam valahol, egyet is értek vele. Ez a lány nem szeret téged. Szerintem nagyon fiatalka és éretlenke lehet még, és nem is tudja még, hogy mi a szerelem. Meg ez, hogy játszadozik, szórakozik az érzéseiddel... Meg hát még totál éretlen szerintem egy párkapcsolatra. Ha valakit nagyon szeretek, tűzön-vízen átmegyek érte, hogy barátnők közénk álljanak. Ha ő a barátnői negatív véleményével és kritikáival nem mer szembe szállni érted, nem is szeret igazán. A barátnőinek meg el kellett volna fogadnia téged, meg hogy téged szeret. Most komolyan, hát számára ciki lenne veled mutatkozni, választani akart vagy kényszerült, kényszerhelyzetbe hozták teközted és a barátnői között, és ő őket választotta, itt már szerintem tényleg nem tehetsz semmit. Nem jelentett neki annyit ez a kapcsolat, látod, szakított is, és nem véletlenül. Vagy lehet, hogy csak arra jött rá, hogy még éretlen egy kapcsolatra, és nem akart veled szórakozni, szédíteni, bolondítani. Bármi lehet, csak nem szerelem. Tehát ebben az esetben, amit az ő részéről tanúsított, na azt én nem nevezném szerelemnek, mert látod, elhagyott téged, akkor nem kellettél neki, a kis barátnőit választotta, akik nem fogadták el az ő kapcsolatát, úgyhogy sajnos hát most ez van, de ne bánkódjál miatta, lesz még más, esetleg ő még eldönti, hogy mi az amit akar, ha téged még ő tényleg, ezek után is érdekel, hát szóval, na, én már nem foglalkoznék egy darabig minimum ővele. De hát mondjuk mindegy, ezt te tudod, most amúgy azt se tudom, hogy akar-e nálad mégegy esélyt, vagy milyen elképzelései vannak neki kettőtökről, szerintem akkor ezt az egészet beszéld meg vele, hogy most akkor mi van, mit érez irántad, mert ez már nagyon bonyolult helyzet, hogy egyszer szeret, egyszer nem, most akkor döntse már el, hogy mit akar, ha valaha is szeretett téged igazából, ne hagyjon téged őrlődni.

2015. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2014.-ben az exem a barátai végett dobott el. Nem is ismertek, nem is tudták, hogy miken mentünk keresztül, egyszerűen csak elkezdték tömni a fejét, hogy mi nem illünk össze. Ő meg természetesen rájuk hallgatott.

2 éve egyedül.

2016. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!