Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én reagálom túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pár hónapja szakítottunk, de barátok maradtunk. Neki volt egy futókalandja, amiből végül nem lett semmi, és most szeretne kibékülni. Közben kb 10 pasival ismerkedik egyszerre, többeket meghívott magához az albérletbe szexelni, többeknek kérésre képet küldött a nemiszervéről, seggéről. amikor pedig számon kértem ezt, azt mondta ebben nincs semmi, muszáj volt küldeni mert ő is kapott a srácoktól. Egy időben többekkel is le van beszélve hogy ki mikor jön hozzá szexre, van akivel 3-asban. Közülük senkivel nem találkozott még élőben. Állítása szerint szeret, és nem érti miért vagyok ezeken a dolgokon felháborodva, miért tartom egy rib.ncnak. Ő 22 én 26.

2015. nov. 28. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeret? Rohadtul nem, csak szórakozik veled. Lépj túl rajta és ne foglalkozz vele.

És jogosan tartod riba.ncnak!

2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 redghost ***** válasza:
Nem reagálod túl,a csaj ténlegy egy lotyó,lépj tovább és felejtsd el.
2015. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyélszives add meg a nevét facebookon,vagy valahol,mennék dugni a csajjal.... :/
2015. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kecskesajt003 válasza:
Én (25 évesen) azt gondolom, hogy nem reagálod túl a csaj hülye. Szerintem is lépj tovább.
2015. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!