Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 4 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
én 13 éves lány vagyok a srác 17. kb másfél éve ismerjük egymást de nem találkozunk olyan sűrűn. közös hobbink van és együtt is csináljuk ha úgy jön össze.mikor találkozunk nagyon jól elvagyunk,hülyéskedünk beszélgetünk,nagyon sokszor csak figyel mikor éppen nem vele foglalkozom hanem mondjuk telefonálok vagy ilyesmik de mikor ránézek akkor meg elnéz másmerre vagy elmosolyodik.már ölelt meg meg 3x puszilta meg a fejemet is és nem tudtam h mire véljem ezt a dolgot.. rákérdezni meg nem nagyon szerenték h bejövök e neki mert a családjaink is ismerik egymást és ha ő csak barátként néz rám az úgy nagyon gáz lenne..:D

2015. dec. 2. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 6 évvel fiatalabb mint apám, 3 testvérem van... Szerinted? A szüleim tökéletesen el vannak és mindjárt 36. éve házasok.
2015. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

4 év alapjáraton nem sok. de annyiból sok hogy a fiú 17 nyilván nem csak a kezdet akarja fogdosni meg csókolgatni. és szerintem 13 éves lánynak még nem túl helyénvaló szexuális kapcsolatot létesíteni a fiúval.


13 évesen még nem biztos hogy kész vagy erre. vagyis én ennyi idősen tuti nem feküdtem volna le senkivel :D

2015. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, de már egy 20 és 24-es kombináció már rendben van :)
2015. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben a korban szerintem tul sok

Kesobb mar nem lenne az, egy 21 es 25 eves kozott elkepzelhetobb.

A baj az, hogy a 17 eves fiuk mar nem csak akezedet fognak, nos erted. 13 evesen lehetsz akarmilyen erett vagy okos vagy felnottes, akkor se szexelj. Miert? Mert valami felre megy es egy eletre megbanod. Vagy kesobb rajodsz hogy vele nem kellett volna. Nem nagykepusegbol irom, hanem jo szandekkal, hidd el :D Egyszer persze siman lehet meg belole valami, de szerintem most nem aktualis hogy egyutt legyetek (leginkabb a te erdekedben).

2015. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
eszem ágában sem volt a szex vagy bármi ilyesmi.. és ő sem olyan.. ismerem
2015. dec. 2. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a fiú nem olyan, de neki akkor is komolyabb elvárásai vannak, nem csak ahogy leírták kezedet akarja fogni és csókolgatni a szád. Ez neki kevés lesz úgy is és tudja, hogy 2-3 évig le se bír majd fektetni, ami rohadt sok idő. :)
2015. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták, ebben a korban ez még tényleg nagy korkülönbség. Várj még két-három évet minimum mindenképp, bár erre rájöttél magadtól is :)

Nem vagyok sokkal idősebb nálad, mondhatni hasonló cipőben járok, privátban segíthetek a későbbiekben, ha gondolod :)

2015. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 évesen fiatal vagy hozzá. ha az a fiú "nem is olyan". hidd el olyan :) nem rossz indulatból írom. de 17 évesen már szerintem pár hónap járás után meg szeretne dönteni téged.
2015. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok a pasim 18 :3 tőletek függ hogy sok-e meg a személyiségetektől :3 a fiú hiába 17 éves ha szeret téged akkor még a szexel is várni fog :3
2015. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. dec. 5. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!