Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleim ellenzik a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és egy 24 éves fiú a barátom. Tudom, hogy soknak tűnik a korkülönbség, de ez nálunk nem lenne akadály. Még elég friss a dolog, de már régebb óta ismerem és mindig is többek voltunk, mint sima barátok. Pár napja elmondtam a szüleimnek, de ők kiakadtak és apukám már azt tervezi, hogy eltilt tőle, mert nem ismeri a pasit és nem bízik benne. Szerintetek mit tegyek, hogy megváltozzon a vélemenye? Ha a barátom bemutatkozik nekik és személyesen megismerik, akkor lehet, hogy nem lesznek ennyire visszautasítóak? Nem akarom elveszíteni emiatt a fiút és ő se engem, de nem igazán tudjuk, hogy mivel tudnánk meggyőzni a szüleimet arról, hogy nem fog engem kihasználni és becsapni.

2015. okt. 12. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellenezd te is az ő kapcsolatukat. :D
2015. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár nem segített semmit, de azért poénos volt. Köszönöm. :D
2015. okt. 12. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Sajnálom, de amíg nem vagy 18 ezt el kell fogadnod, nem tudsz mit tenni. Nem értek egyet szüleiddel,szerintem ez a korkülönbség még belefér. De ez így csak rossz lesz mindenkinek, mert neki is rosszul esik, hogy szüleid így viszonyulnak hozzá. Ha rám hallgatsz, inkább ne erőltessétek, tudom, hogy rossz ezt hellani.
2015. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleid, hogy addig ne ítélkezzenek, amíg nem találkoznak a sráccal.
2015. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne add fel! Ha kell akkor bármit tegyél meg azért hogy vele legyél, ha titokban is de találkozz vele, nekem olyan kapcsolatom van hogy 14 éves lánnyal vagyok együtt és 17 vagyok, az apjáék nem is tudják hogy együtt vagyunk, csak találkozgatunk, mozibajárunk stb, nemi aktusról szó sincs :) Lényeg hogy ne add fel és ha eljön az idő akkor a szüleid is belátják majd mit is elleneznek :D
2015. okt. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tartsd titokban. az ex barátom nálam 10 évvel volt idősebb. amikor elmondtam nem örültek neki... nem tiltottak meg semmit se sose nézték jó szemmel a dolgot, meg kaptam csúnya megjegyzéseket. (nővéremtől főleg) aztán elegem lett azt mondtam nekik hogy már nem vagyunk együtt, de titokban találkoztunk még.

mondjuk anyámnak nem volt ellenvetése azt mondta ha vele vagyok boldog hát legyek vele. egyedül annyi baja volt hogy idős hozzám. apám az nagyon kiakadt. a nővérem meg sokszor tett csúnya megjegyzéseket.

szóval én nem adtam fel. együtt voltunk, csak ők úgy tudták hogy nem. és örültek amikor azt mondtam hogy már nem vagyunk együtt.

2015. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Flan válasza:
Szerintem fiatal korban 1-2 év korkülönbség még rendben van.De hidd el,hogy akármennyire is vagy koravén alkat ki fog ütközni a 8 év.Ha én lennék a szüleid helyében biztos nem szólnék bele,mert úgy is tudnám,hogy nem sokáig fog tartani.Szinte biztosra vehető,hogy sokban eltér a véleményetek ,ami még a kezdeti stádiumban nem életszerű,majd csak egy pár hónap múlva.Meglátod...
2021. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!