Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek de ő nem bírja a kötöttséget ami azt takarja hogy neki van 1 vagy több fiú az életében vagyis ha azt mondom neki hogy ne beszéljen mással akkor ő már egyből szakítani akar.!?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon rossz így, például 1 napja egy másik fiúval volt csókolóztak lehet hogy le is feküdtek azt nem tudom azt már nem mondta..mit csináljak, vagy ti minek neveznétek az ilyen lányt?

2015. dec. 13. 13:16
 1/9 NeymarjrLau ***** válasza:
Szerintem hagyd, az ilyennel nem éri meg foglalkozni.
2015. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, menekülj ... a lányt is tudnám minősíteni, sok csillagos szóval, de nem ez a fontos .. szabadulj meg tőle, mert érted nem fog megváltozni, te meg szenvedni fogsz egészen addig, amíg a közeledben van
2015. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az ilyen egy büdös r.banc hagyd ezeket kéne elásni és megkövezni!!!
2015. dec. 13. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kajak magaddal is beszélgetsz? :D jólvan akkor
2015. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, de hogy mondjam meg neki ?:( az a baj hogy én nagyon szeretem és elnézek neki bármit... mit mondjak neki?
2015. dec. 13. 13:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak én használom ezt a fiókot ezt haveromtól kértem el ő irta :)
2015. dec. 13. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőtök éretlen és alkalmatlan egy párkapcsolatra.

Egyrészt: ne fuss olyan után, aki fűvel-fával kavar. (Úgy jön le az írásodból, hogy ő mondta. Megjegyezném, ha mégsem történt meg, csak kitalálta, az se sokkal jobb, mert az meg azt jelenti, hogy alapvető dolgokban hazudott neked.) Most őszintén: szerinted aki mással csókolózik, az szerelmes beléd? Ha nem lenne világos a válasz, elárulom: nem. Aki szerelmes, az nem fog arra vágyni, hogy mással csókolózzon vagy szexeljen.

Másrészt: nincs olyan, hogy megszabod a barátnődnek, hogy kivel beszélhet, és kivel nem. Teljesen jogos, ha te ezt akarod, és ő erre dobni akar. A barátnőd ugyanis nem a tulajdonod, ráadásul ez óriási nagy bizalmatlanságra vall.

Harmadrészt: egy valódi kapcsolat nem kötöttség. Az ember akkor a legszabadabb, ha van mellette valaki, akivel boldog lehet, és aki mellett szabadnak érezheti magát.

Egy kapcsolat alapja a kölcsönös szerelem, vonzalom, és - a legfontosabb - bizalom. Ha nincs meg a kölcsönös bizalom, akkor megette a fene az egészet.

2015. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akarok szemét lenni de ha ilyen erkölcstelen akk kajak ribi. ha van rá módod még szopasd is meg valamivel ha már megcsalt bazze.
2015. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ismerek én ilyesmi csajt, hogy aki tetszik neki megszerzi, de nem tartja meg, nekem megvan a véleményem az ilyen lányokról RK, a te barátnőd neked kell ismerned hogy milyen fajból származik, ha nem szokása hazudni akkor inkább keress normálisabbat.
2015. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!