Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom többet foglalkozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom többet foglalkozik a lánybarátjával mint velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az utobbi időben többet foglalkozik a lánybarátjával, együtt sétálnak a folyosón, nevetgélnek szinte már olyanok mint a szerelmesek :'( :'( velem meg nem is foglalkozik.. mit tegyek kérlek segitsetek mert nagyon félek hogy elveszitem

2015. dec. 16. 12:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nehogy hisztizz!! Inkább verekedj egyet, ha le akarod vezetni a feszültséget. Vagy panaszkodjál egyik barátodnak, beszéld ki magadból.
2015. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nyugi, nincs tökéletes kapcsolat + a szerelem is mulandó. Ne ragaszkodj hozzá, mert minél jobban akarod annál inkább eltaszítod. Az élet majd hozza a megfelelő társat. Ne emészd magad miatta, egyszerűen nem érdemes!Nem érdemelsz se jobbat se rosszabbat nála, te is úgy vagy jó ahogyan vagy! Fel a fejjel! 21/F
2015. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért ne érdemelne nála jobbat? Ne is haragudj, de minden lány megérdemel egy olyan fiút, aki nem hazudik neki és a szemébe mondja, ha valami baja van! Szóval DE, jobbat érdemel ennél!
2015. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudom mindenki azt mondja hogy nem hozzám való. de ha szeretem nem tudom csak ugy elegedni, de amikor kettesbe vagyunk olyan cuki de amikor már van valaki ott akkor már rámse néz. Meg pl. ma is ott sétálgatott azzal a lánnyal engem meg észre se vett
2015. dec. 16. 17:49
 16/21 anonim válasza:
A cukiság nem elég egy kapcsolathoz. Nagyon nem. Azért nem érdemel jobbat mert nincs senkinél jobb, te magad vagy a legjobb. Ha nem így gondolkodik akkor mindig megakar felelni valakinek és ezért folyamatosan harcolni fog önmagával. Talán boldog is lesz egy ideig, de majd elmúlik és ismét jön a csalódottság mert egy illúziót hajszolt. Legjobb ha nem törődsz vele őszintén mondom ha nem így teszel akkor átfog verni. Most is ezt teszi. Majd megszokod idővel. Nehéz de nem szabad befolyásolja a lelki fejlődésedet az kihat majd mindenre.
2015. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Továbbá meg, a kedves kérdező is leírta, hogy


''mindenki azt mondja, hogy nem való hozzám''


''többet foglalkozik a lánybarátjával, együtt sétálnak a folyosón, nevetgélnek szinte már olyanok mint a szerelmesek''


'' kérlek segítsetek mert nagyon félek hogy elveszítem''


itt van a (félek) félelem szó. A félelem nagyon tud motiválni. Nem szeretné elveszíteni. Jó! Csak, hogy ez a félelem olyan cselekvéseket válthat ki belőle ami nem vezet jóra.Ez a fiú ilyen, kiismerte. Innentől kezdve már tudja mit kell tennie. Megváltoztatni nem tud, és nem is lehet senkit (nagyon rövidtávon esetleg). A kérdező rózsaszín ködben van és abban is marad amíg nem vet véget ennek a kapcsolatnak. (szerintem életképtelen a kapcsolat, ha az egyik fél így viselkedik)

2015. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szakíts vele de gyorsan!Ha nem az önértékelésed bànja..

És vajoñ mit szeretsz rajta ha egy szemét? Úgy fordulnék sarkon hagynám ott mint a szél..Lánybarát mi ..kapna a pofájára...

2015. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
én se örülök neki hogy lánybarátja van. Már mondtam is neki de csak annyit mondott hogy neki az a lány nem jelent semmit!
2015. dec. 17. 07:20
 20/21 anonim válasza:
Te is csináld ezt vele járkálj más fiukkal
2015. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!