Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jövő hónapban a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő hónapban a barátom családjával fogok eltölteni pár napot. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Találkoztam már velük többször is, de nem voltam még náluk. Nagy szerencse, hogy nem csak én leszek ott vendég, így nem kell annyira paráznom. Alapból nagyon félénk vagyok, és nem éppen talkatív. Nem tudom mit tegyek. Ha beszélgetni akarnának velem, egy szót is alig tudnék kinyögni. Nagyon félek, de tudom hogy igazából nincs is rá okom mert szeretnek.

Ti mit mondanátok nekik? Nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés és eléggé gyerekes mert nekem kéne tudnom meg minden de szörnyen tanácstalan vagyok.

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, ő 17, én 16 vagyok.


2015. dec. 26. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Tő mondatokban válaszolj a kérdéseikre. Senkinek nem lesz ezzel gond. Nem muszály beszélgetést kezdeményezni vagy csatlakozni. Mint mondtad, szeretnek.
2015. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

De szép neved van! :D

Te most fiú vagy, vagy lány? Esetleg homár?

A neved miatt kérdezem, mert a pöcörő az fiú névre utal, és azt írod barátod van. o_O

Ezen neked kell átgördülnöd. Apránként fog az menni. Ha feldobnak valami témát, amit szeretsz, foglalkoztat, akkor jobban tudsz majd kommunikálni. Nyugodtan elmondhatod ezt nekik is hogy, nehezen oldódsz, ezért nem vagy beszédes. De tedd hozzá hogy, kérdezzenek nyugodtan tőled, majd próbálsz igazodni hozzájuk. Meg fogják érteni. Segíthet átlendülni ezen pl. egy társasjáték is.

2015. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindkettőtönek! :)

#2-es, lány vagyok csak nem jutott eszembe már semmi. Na :D

2015. dec. 26. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!