Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jogos volt? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos volt? Szerintetek melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés

kavartam egy fiúval,(13 évesek vagyunk)és majdnem összejöttünk, erre összejött a legjobb barátnőmmel.. de tudom hogy a barátnőmnek csak arra kellett hogy legyen valakije. én elmondtam neki hogy ez engem zavar,mert szeretem a fiút és hogy szakítson vele úgysem szereti. szakítottak, én pedig megint kavartam vele.

De pár nap múlva megint összejöttek és engem már nem érdekelt, hisz elmondtam neki a véleményemet és tovább kavartam a sráccal, persze a legjobb barátnőm most sem szerette a fiút. megtudta a barátnőm és ezért mindent megszakított velem mindenhol..

a lányt amúgy 7 hónapja ismerem.



2015. dec. 26. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárman idióták vagytok.
2015. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

13 évesen nem ilyenekkel kéne foglalkozni :D


amúgy meg nem jogos szerintem. mert ha jól olvastam amikor te kavartál vele ők már nem voltak együtt.

2015. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Minek hajtasz egy olyan pasi után aki bárkivel összejön? Vagy csak a barátnőd ilyen jó parti? Ez esetben less el tőle pár trükköt.
2015. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
amikor másodszorra jöttek össze én akkor is kavartam a fiúval és csak azért mert nem értett belőle elsőnek.
2015. dec. 26. 14:58
 5/20 A kérdező kommentje:
a fiút személyesen ismerem, a lány pedig más megyében lakik és még nem találkoztunk, nem is járt itt ahol én lakok.
2015. dec. 26. 14:59
 6/20 anonim ***** válasza:
Ugye a kavarás alatt azt érted, hogy nagyon megcsikáltátok egymást! Bár úgyse erre gondolsz, miért is jutott eszembe, hogy normális 13 évesek módjára viselkedtek. Na, mindegy! Szóval, mi volt a kérdés? Mindannyian hibásak vagytok!
2015. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

o vissza jot SpectralSkull hozzátok

Látom durván egymást marjátok

King nek hiszitek magatok

De a king a jo Isten remèlem a rimmem felfogtátok

Ti mit mindig a f* *szt szopjátok

A talajrul a sz* *rt èhesen nyaljátok

K* *rva jo ètvágyat kivánok

Nyugatan egymást alázátok

Ase tudod mi az a hip hop vagy a rimmm

De nyugotan olvas mèg konyvet kicsimmm

Tudom nem tudok irni be is valom nektek

Akinek nem tetszik az egy kis g* *cit nyelhet joooo !!!!!!!

2015. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát ez k***ashit volt heteske!
2015. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8 tudoooom xDDD

nem is akartam mesterművet csak ideb asztam valamit.

2015. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja, hát végülis valamit kellett írni. De ilyet, hogy 13 éves és már dugik és nem a hagymát a földbe a mamával, amit én csináltam ennyi idősen, hanem ő belé helyeznek mást... ehhh.... nagyon csúnya! :/
2015. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!