Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek a barátságnak már vége?...

Ennek a barátságnak már vége? Melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már nagyon régen vagyunk (voltunk) barátok, sosem voltak nagy veszekedések, olyanok voltunk mint a testvérek.

Annyi negatívum volt, hogy mindig is visszahúzott, ezt a szüleim látták (mikor barátok lettünk még iskolába jártunk) de sosem hittem nekik mert annyira szerettem a barátnőmet. A suli befejezése után mindketten munkanélküliek lettünk és ekkor egyre jobban jöttek elő a különbségek: én kerestem, hajszoltam a munkalehetőséget, jöttek is rövidebb időszakra munkáim. Ő sosem keresett, a mai napig várja hogy az ölébe pottyanjon valami. Aztán végre valahára összejött nekem a jelenlegi munkám, hosszú ideje tart, és maradok is, ez már kiderült (lejárt hónapokkal ezelőtt a próbaidőm), és elkezdtem egy sulit is hogy fejlődjek.

A barátnőm viszont rettenetesen kezd visszafelé fejlődni: egyre negatívabb, engem is megpróbál manipulálni, be akarja nekem is beszélni hogy az én életem is rosszul fog alakulni, és még sok ilyesféle dolgot csinál :S Szóval egyre inkább kinyílt a szemem, hogy tényleg visszafelé akar rántani. De én eközben elkezdtem érdeklődni és tanulni az emberi kommunikációról és manipulációról és felismerem amit csinál már.

Sajnos egy részem mindig segíteni akar az embereken, neki is szereztem munkát, mert még életében nem dolgozott egy percet sem (sajnos az apja támogatja is ebben) de nem élt vele, elszúrta.

És én azóta olyan mérges vagyok, annyi keserűséget tudnék sorolni, hogy az ebédidőm végére érnék mire leírnám :S :(

Az utolsó konfliktusunk az volt, hogy én mindamellett hogy dolgozom és iskolába járok még időt akartam rá szorítani és lemondat a programunkat azért, mert ő az apukájával be akar nézni az intersparba és ezért nem ér rá! Először nem hittem a szememnek, ez a leghülyébb indok amivel valakit leráztak szerintem. Egy max 20 perces vásárlásért (ha egyáltalán azért) lemondott egy baráti programot.

Azóta nem jelentkezett hogy erről beszéltünk. Sose volt még ilyen hogy nem beszéltünk ennyi ideig.

Csak azóta is ő jár az eszemben, hogy miért nem ír, akkor zárjuk le rendesen a barátságot :S De nem is tudom hogy kéne viselkedni ebben a helyzetben , sose ment még tönkre barátságom :S

Mit csinálnátok a helyemben?


2015. márc. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövid leszek inkább: ez ennyi volt, ha ő nem hajlandó változni, te hiába töröd magad. Ne hagyd magad visszarántani, éld inkább az életed, semmi értelme kétszer ugyanabba a szarba lépni.
2015. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor irj neki te!b
2015. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor irj neki te!
2015. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!