Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyikünk a hibás?

Melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (nem vagyunk szerelmesek csak simán barátok) Már óvoda óta nagyon jóban vagyunk (Középső csoport óta) És minden ment simán egészen mostanáig, azaz 8. osztályig. Ugyanis egy osztályba járunk egy román lánnyal akit eddig utált (de csak azért is vele volt mert állítólag "nem akarta megbántani" de szerintem csak simán gyáva) még egy románnal és egy félig-meddig román lánnyal de őket is ugyan úgy utálta. És ez ugye most 8. osztály kezdéséig így is volt. De még kb az első héten bejelentette, hogy megkedvelte az egyik román lányt. Gondoltam jól van, megvilágosodott, mert amúgy jó lány, de a barátnőm ilyen fura gondolkodású. Végül a másik 2 lánnyal is kibékült, de még velem is beszélt. Így ment pár hétig aztán az történt, hogy levegőnek tekintett szó szerint. Nem is köszönt, nem beszélt velem, szóval nem volt semmi. Aztán a másik érdekes dolog, hogy alapítványira készültünk egy tánccal. Párba kellett állni, és először a román lánnyal akart táncolni, de amikor felkértem és nemet mondott látta, hogy elszomorodtam és CSAK ezért állt be velem, de ezt nem jelentette be hála istennek.

pár hét próba után arra lettem figyelmes, hogy csak úgy szó nélkül átállt a román lánnyal táncolni. Itt kezdődött csak igazán a "móka". Mert megkérdeztem és azt mondta, hogy haragudtam rá pedig nem is, de szerintem hazudott. Megállapodtunk abba, hogy félreértés és táncol a másik lánnyal. De sajnos magamban nem bírtam ezt a dolgot elfelejteni, és az alapítványi műsor után mondtam neki, hogy haragszok rá. Itt volt egy kisebb veszekedés, utána béke.Megint nem beszélt velem, megint béke. Aztán megint megkérdeztem, hogy TÉNYLEG akar-e velem barátkozni, akar, jól van akkor. És jelenleg ott tartunk, hogy CSAK azért beszél velem, hogy kölcsönkérhessen valamit ami neki nincs és nekem van. Magyarul kihasznál.


Hát tömören ez lenne a lényeg, hogy most őt hibáztassam vagy saját magamat. DE én úgy gondolom, hogy ő igazából nem is akar velem "barátkozni" csak azért csinálja, mert:

1. gyáva

2. hogy igénybe vehesse a "szolgáltatásaimat"


Nyugodtan írja ha valaki nem érti, mert már nagyon én sem tudom ép ésszel fölfogni, hogy már mit akar.


2015. ápr. 27. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Te most fiú vagy lány vagy??


Meg elvileg a barátnőd aki lány,hogy akart táncolni egy másik lánnyal??

2015. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "román" lány beszél magyarul? Mert ha igen, akkor gyanítom, hogy Ő egy határon túli magyar. Tehát nem román lánynak kell nevezned. Ezt jegyezd meg elős körben!!!

A barátnődről pedig annyit, ha úgy érzed, hogy csak kihasz

nál, cserébe semmit nem nyújt soha, akkor ezen nem kell sokat agyalnod, mert nem kölcsönös a barátságotok. Lépj tovább!

2015. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akar veled többet barátkozni, de nem meri megmondani, gondolom fél attól is, hogy még jobban megbántana.

Keress más barátokat, ha vannak, fűzd szorosabbra velük a barátságodat.

2015. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2015. ápr. 28. 15:39
 5/5 A kérdező kommentje:

1.Tudom, hogy fura de mint írtam eléggé fura a gondolkodása. De én úgy gondolom, hogy már akkor "megunt" úgyhogy lehet, hogy úgy volt vele, hogy inkább vele táncol mint velem

2.a román lány barna bőrű nem fehér, teljesen, folyékonyan beszéli a magyart, de úgy tudom, hogy indiából származik.De, igazad van! Tovább kell lépnem.

3. Már mondtam neki, hogy mondja a szemembe ha nem akar barátkozni velem, de állandóan azt hajtogatja, hogy akar.

2015. ápr. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!