Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hozzam helyre a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt elég sokszor vesztünk össze értelmetlen dolgokon, sajnos nem találkozunk mindennap csak 2 hetben 1-2-szer. Na de a lényeg.. nekem vannak elég sok problémaim pl. Családban, sok dolgok nekem kell megoldani mindenki engem hibáztat sok mindenben pedig nem tettem semmi rosszat senkinek, szóval ez a sok minden összegyült bennem és zavarodott vagyok nem tudom hogy hol áll a fejem és ez miatt a barátnőm nem tudja elviselni már a viselkedésemet. Néha úgy bántom meg hogy nem is tudok róla. Az a legnagyobb baj hogy az ilyen problémákat nem tudjuk megbeszélni mert ha megkérdezem mi baj van azt mondja "mindegy, semmi"stb. Van pár srác aki oda van érte és próbálja őt megszerezni. Mit tehetek hogy helyre hozzam ezt a kapcsolatot? Hogyan engeszteljem ki?

2015. dec. 28. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát igazából én azt tenném hogy amikor látod hogy éppen higgadt akkor mond meg neki hogy szeretnél vele beszélgetni egy kicsit. leülsz mellé de csak akkor kezded el mondani a bajodat miután ő a szemedbe nézett és várja hogy mond. Te elmondod neki hogy mi folyik körülötted és hogy ennek hatására változtál meg.. Kérj tőle bocsánatot amiért valamivel megbántottad vagy ilyesmi. Mond meg neki hoy szereted és kérj tőle is tanácsot. Én igazából ezt tenném nem udom hogy vagy vele! :)
2015. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én 18

A lány 16

2015. dec. 28. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy nyugodt állapotban megbeszélni vele ezt a dolgot! Ne kapkodd el, és figyelj a véleményére! Nekem ez így lenne jó mert én is elmondhatnám, mit gondolok, de nem ismerem a lányt, úgyhogy neki nem tudom, mi jó. 16/L
2015. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát picit makacs, érzékeny, de okos lány. A megbeszélést kevésnek tartom valamivel el szeretném érni hogy mégközelebb kerüljünk egymáshoz. Nem tudom mit tehetnék mert sok mindenen jár az agyam ezért kérem a segítségeteket.
2015. dec. 28. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!