Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit érez. Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érez. Többi lent. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Új suliba kerültem az idén. Nyáron rámírt az egyik fiú osztálytársam, beszélgettünk kedves volt aranyos. találkozni akartunk de nem jött össze. Azt mondta lehet valami kozottunk.. Mikor elkezdodott a suli rám se nézett egyszer kétszer piszkált úgy gyerekeken (ami rettentő aranyos volt) majd egyszer egyik délután megölelt majd letapizott.. Egy hétre rá megcsokolt (többször is) és le akart fektetni de nem engedtem neki... Azóta a hátam mögött kibeszel de jeleket küld nekem.. facebookon küldi a puszis szmajlikat néz a suliba, piszkált a fiúval akivel beszéltem és kérdezte hogy én is megyek e bulizni.. Egyszerűen nem értem őt.... Azt hiszem beleszerettem nem tudom mit tegyek ez ügyben... 15L

2015. dec. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik zaklatásnak, vagy kihasználásnak.
2015. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem szeret v mittom, de atol füg ha kibeszél hogy ő egy rosz kur va h dögölne meg vagy hogy szép lila a ha kedves beleestem meg minden ő életem nője na ő nálam ez a két verzió van ja és a szeme is cépp
2015. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyanokat beszél barátnőmnek hogy én teszem magam közbe meg sehol semmi meg nagyon elhiszem hogy szép vagyok...
2015. dec. 31. 00:04
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ezt engedd el... Egy idiótának tűnik, aki csak ki akar használni...
2016. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ott a lenyeg “a hatam mogott kibeszelt” akkor mit akarsz tolle?
2018. nov. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!