Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem, de nem tudom ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mifu12 kérdése:

Tetszik nekem, de nem tudom ő hogy érez, teljesen összezavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy sablonkérdés, de tényleg nem tudom mit tehetnék .xd

Régóta ismerem a srácot, jó haverom, mellesleg osztálytársam. Az utóbbi időszakban többet beszélgettünk.Kiderült, sok közös van bennünk és jól elbeszélgetünk mindenről.(: Jól érzem magam mellette, voltak akik azt hitték járunk. Eleinte még nem éreztem iránta semmit, de most egyre erősödik bennem. Kissé összezavar, furán viselkedik néha. Van, hogy odajön beszélgetni, vagy szimplán keresi a közelségem és beszélgetéskor megnyílik. Ugyanakkor néha teljesen közömbös, vagy flegma..

Félek , hogy jobban megkedvelem, mert fogalmam sincs mit kezdhetnék a helyzettel.Elhívni vagy hasonlók , nem merem, mert ha besülne a dolog, az elég gáz :') mellesleg meg csaj vagyok szóval na..

Valami jó tanács ezzel kapcsolatban? Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszolóknak.



2014. dec. 4. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Leszögezzem hogy házinyúlra nem lövünk! De hogy értelmes választ is adjak szerintem skrizofén a fiú ha néha jófej vagy néha flegma. Beszélgess vele és az is lehet hogy nem mer elhívni randizni. Ha nem akarod tovább húzni ezt akkor viszont neked kell lépni.:)
2014. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!