Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez meddig normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meddig normális?

Figyelt kérdés
A barátom kézzel kényeztetett, és mikor kihúzta belőlem az ujját véres volt (ez tegnapelőtt történt). Azóta is egy nagyon kicsit vérzek, picit görcsöl a hasam. Gondolom ez a hártya szakadása után normális, de az a kérdésem, h meddig, mikor kell orvoshoz mennem?
2016. jan. 4. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz kell menned!! Ha holnap is vérzik főleg akkor
2016. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fájt, amikor ujjazot? Lehet hámsérülés is. Nem hinném, hogy a szűzhártyád szakadt volna ki, de ha még is, attól nem vérzel napokig. Viszont hámsérüléstől vérezhetsz. Jobban tennéd, ha elmennél nőgyógyászhoz, mert fertőzést is kaphatsz. Csak tiszta kézzel nyúlj magadhoz (itt most pont nem a masztizásról akartam célozni) de a legjobb lenne, ha csak nagyon muszáj.
2016. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 ujjal ujjazott és mondta, hogy egyik pillanatról a másikra mintha "tágabb" lettem volna, ebből gondoljuk, hogy a hártya volt az. Többen írták a neten, h mikor elveszítették még utána is véreztek pár napig. Az én vérzésem sem nagy mennyiségű, sokkalinkább barna folyás.
2016. jan. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!