Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja vagyunk együtt, és én tényleg szeretem őt, és ő is engem (többször mondta már). A baj az, hogy nekem elegem van már abból, hogy mindent én kezdeményezek (ölelés, csók stb). Múltkor megöleltem az osztályban (kihagytam hogy osztálytársak vagyunk) és lerázott magáról. Késöbb megkérdeztem miért, és azt mondta nyilvánosan nem akar ilyet. Szégyell engem? Ha meg látja hogy valami bánt, egyszer oda jön, hogy "na mi a bajod?" aztán utána le se sz*r. Ha észre veszi hogy haragszom rá akkor sem jön oda soha bocsánatot kérni vagy valami . Szerintetek mit kéne csinálnom, hogy kicsit bátrabb legyen?

16/l


2016. jan. 5. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- vannak ott haverjai aki ezért simán lecikizik hogy csajjal van (nem érettebb tipus)és szégyelős.

- lehet hogy már elege van belőled (aminek kicsi az esélye)

Sajnos ezek találgatások de a fenti szerintem az igaz .Rám is ez volt a jellemző de ez már másik történet.

2016. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak tényleg nem szereti mások előtt kimutatni az érzéseit.
2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!