Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarok 16 évesen barátot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok 16 évesen barátot, ez normális?

Figyelt kérdés

Novembe végén töltöttem a 16-ot. Anyám folyamatosan csesztett, hogy nincs senkim.

Diszkóban is 3-4 havonta smárolok fiúval, azt is egy este, eggyel.

Nem vagyok leszbikus, csupán van 1 fiú aki után már kb 1 éve epekedek. De tudom sosem lehetünk együtt. Mivel nekem ez a csávó kell, másikkal kapcsolatot elképzelni se tudok.

Anyu szerint később 18-20 évesen nem fogok senkinek se kelleni, mert soha nem volt senkim. 16/l


2016. jan. 8. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hát engem is cesztet anya h ő ien idősen már ismerte apát meg nekem mier nincs b nőm, nekem is van 1 csaj aki kelene, de ha ő nem jön ösze akor is oanal fogok aki kel nem meg ez van osz kész xdd
2016. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem normális. Ennyi idősen még más is van, aki így vélekedik a dologról. Én 15 vagyok, de én is csak akkor tudnám elképzelni, hogy legyen valaki mellettem, ha tényleg szeretem őt. Csak azért nem tudnék beleszeretni valakibe, mert kedves velem és jól néz ki. Kell, hogy legyen valami egyedi vagy különleges az illetőben. Engem leginkább ezzel a mássággal lehet megfogni. :)
2016. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy nem szeretnél senkit az normális :)

Az hogy csak arra az egy fiúra vársz, de tudod hogy nem lehet a tiéd, az már kicsit kevésbé..

De attól még értékes leszel ha esetleg 18-20 éves korodra se lesz senkid :)

2016. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, 16 évesen még bőven ráérsz
2016. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

És ha nem akarsz senkivel sem lenni? (lehet már nem aktuális de akkor a jövőnek *-*)

Nincs abból gáz. Valaki 19-20 évesen van együtt először igazán valakivel és élete végéig mellette marad :)

2017. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!