Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek milyen a férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen a férfi ''ideál''?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,190cm,67kg

Nektek mi jön be?



2016. jan. 9. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat kinek mi. Nekem pl a macis sracok egyaltalan nem jonnek be. Igazabol a hajszin szemszin mindegy, engem az fog meg egy sracban ha szep arccsontja van :)

Ha az megvan es meg jo belso tulajdonsagai vannak, akkor o a favorit :)

2016. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
A magasságodhoz ez a női testsúly semmiképp nem férfi és nem is ideál..
2016. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Belső: legyen kedves, szeressen, legyen humora, legyen kicsit perverz, intelligens es a legfontosabb, szeressen, de közben legyünk legjobb barátok is, akik megbíznak egymásban és mindent elmondanak egymásnak. Ami nálam még fontos, hogy fogadja el, hogy sportoló vagyok és lehet, nem tudok rá annyi időt fordítani amennyit szeretnék.

Külső: 1-2 fejjel magasabb nálam, számomra fontos, hogy ő is sportoljon valamit, akár hobbi szinten is. Sportosabb testalkat, de nem az a nagyon kigyúrt. Kedvencem a barna haj+barna szem kombó de nagyon szeretem még a szőkésvarna hajakat is. Mivel én nem követem annyira a mai divatot, el sem tudom képzelni magammal egy olyam mellett, mint a mai tizenévesek. So, legyen meg a saját stílusa.

2016. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: kihagytam, hogy merjen kiállni mellettem és segítsen leszokni a vulgáris beszédről, viselje el a szeretetrohamaimat és a bolond szomásaimat. :)
2016. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Evus1999 ***** válasza:

Szia :) nekem tetszett már olyan srác akire az összes barátnőm az mondta hogy csúnya de engem pont az fogott meg hogy nem egy tömeg gyártmány kis páva gyerek volt :)

Amúgy pár kritérium van a külsővel: Ne legyen túl kövér (az nem zavar ha valakinek van egy kis hasa de mértékkel), Ne legyen kopasz (nem tudom miért kis korom óta iszonyodok a kopasz fej látványától), Ne legyen raszta haja, És a legfonosabb: Ne legyen tömeg gyártmány

2016. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jesus Luz az ideálom

17/L

2016. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

izmos vmennyire (minél izmosabb annál jobb)

és szép pofi :)

2016. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!