Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nők tényleg nem szeretik a...

A nők tényleg nem szeretik a túl izmos férfiakat? Egy férfi legyen izmos?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 31. 09:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Ez azért a túl izmostól még messze van. Pont jól néz ki a képrn látható férfi. Szerintem.
2015. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Ez a férfi nagyon kívánatos. Pont jó :D 17/L
2015. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ez már túl izmos. Legalábbis a karja. 16/l
2015. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Átlagember nem lehet túl izmos. Olyan nincs, képtelenség.


A szétkokszolt, nagybelű testépítők átlag női szemmel már valóban nem túl szépek, de még ők sem néznek ki mindig úgy, másrészt ahhoz, hogy valaki ilyen "túl izmos" legyen, ahhoz rengeteg munkára és pénzre van szükség. Pont ezért nem lesz egyetlen lusta, mekiben zabáló kockapista se túl izmos, soha a büdös életben, akkor se ha hetente kétszer lejár megsimogatni a súlyokat az edzőterembe.


Egy férfi nézzen ki férfinak, ezen belül meg aztán kb mindenki találhat párt (nőt) magának, akkor is ha kicsit pocakos, akkor is a szálkás, netán kissé nyulánkabb.


Az mondjuk tény, hogy a kisportol pasik pl. amit linkeltél, némiképp népszerűbben a nők körében, de ez nem feltétele annak, hogy nőt találj.

2015. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%
Aki így néz ki, annak központi kérdés az életében a külsö. Ilyen ember cak ritkán alkalmas párkapcsolatra, mert leginkább saját magával van elfoglalva.
2015. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
72%

Szerintem a kepen lathato ferfi pont jo.

Szerintem ahhoz h valaki jol nezzem ki ne legyen giznya de ne is ugy nezzem ki mint egy testepito!

2015. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Egy ilyen tag, napi 10 órát azzal foglalkozik, hogy hogy nézzen ki és nem a nővel, aki mellette van.
2015. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért a túl izmostól messze van.
2015. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem kéne,nem tetszik,számomra 100-120kg között mozog az álompasi.
2015. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%

Nincs olyan, hogy "a nők". Sokféle ízlés van, de egyik sem annyira domináns, hogy rá lehessen húzni az egész nemre. A tendencia annyi, amit már mondtak előttem, a sportosok valószínűleg előnyben vannak.


Na meg eleve a "túl izmos"ban benne van a "túl" szó, ami pont azt jelenti, hogy egy határon túl van. Érted? Na, itt egy jobb magyarázat: [link]


5 és 7: ez nem igaz. Ez csak egy utálkozó buta sztereotípia, amit a buták/irigyek találtak ki ellenük.

2015. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!