Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Állandó érzelmi zsaroláson...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó érzelmi zsaroláson vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval aki e témába olvasgatott az lehet tudja a történetet csak bővült eleg komolyan:( megcsaltam a baratnomet még vasárnap aki fulig szerelmes belém és mindenét odaadná nekem megbántam meg minden :( ami ttudni kell róla hogy szegény lánynak nagyon sok gondja van mert állami gondozott és szinte csak én voltam neki annyira szeretet mindig figyelmes és a gondolataimba jár és ahhh de nem bírtam ellenálni egy nálam idősebb modellalkatú csajnak sajnos én sem tudom mit akarok mert az a csaj is tökre odáig van értem akivel megcsaltam. 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel. többször is lefeküdtünk a csajjal es szex téren nagyon sok újat mutatott pl lenyelte berakhattam neki amoda. Sokan mondták azt is hogy ne mondjam neki el de egyből levágta mikor találkoztunk Erre tegnap délután behivtam szolizni elmentünk már akkor levágta hogy bajok vannak aztán könyörgött hogy mondjam el nekki hogy megcsaltam-e és rábólíntottam pofáncsapott úgy hogy a szemem majdnem kiesett csodálkoztam is egy 50kg lány ekkorát tud ütni.. utánna mondta hogy akkor is szeret eltudja felejteni és menjek át hozzá hogy nyugodtan beszéljünk. Átmentem kisebb nagyobb hisztiműsorai kérésére. Szabályosan követelte agresszivan utánna előre rohantmikor odaértünk a házhoz aztán én felmentem a szobályába és felhozott valamit akkor nem tudtam hogy xanax. mondta hogy mondjak egy számot mondtam viccesen 69 kinyomott mire kappcsoltam mi kb 6 ot bekapott ütögettem a fejét hogy köpje ki de lenyelte viz nélkül. Bátja már a kapcsolatunk elején megmondta ha megbántom agyonver és berak egy betonkeverőbe jó nem ilyedek meg tőle de akkor is.. anyukájta nem tudta hogy megcsaltam. Utánna a szeme akkora lett mint egy drogos krokodilé én elraktam a dobozt és hazahoztam ma reggel vissza vittem neki nevelőanyukája alig akart be engedni csak 5 percre aztán kész beszéltem vele de nem tudom mit tegyek segítsetek kérlek...

Már egyszer feltettem kérdést de zajlottak azóta az események.:(

Hogy lehet elszabadulni egy ilyen érzelmi fogságból? Tartsak mellette szeretot vagy mi?

Nagyom várom a válaszokat mert szetver az ideg.



2016. jan. 12. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kellett volna bevenni a xanaxot
2016. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A szegény lány, és mennyi volt az idősebb? Egyébként eldöntöd melyiket szeretnéd hosszútávra, és azután elmondod a "vesztesnek" gerincesen hogy mást választottál.. Így szépen egyenesen a szemébe, felesleges kerülgetni a forró kását. Az hogy melyik lányt választod, abban nem tudok tippet adni. Csúnya dolog volt amit csináltál, de ami történt az megtörtént.. Egyébként ha szeretted volt a szegénykét, akkor nem csaltad volna meg, ebből adódóan én inkább a másodikat választanám a te helyedben. Én soha nem jutottam volna oda ahol most te vagy, mivel én képtelen lennék megcsalni a párom (ha lenne..). Gondold bele magad az ő helyzetébe, van valaki akit nagyon szeretsz, erre ő lefekszik mással, neked tetszene? Mindegy, sok "szerencsét".
2016. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de mióta opció az, hogy 'tarts mellé szeretőt"?? Még azok után is, amit tettél vele és ahogy reagált, képes lennél megtenni vele? Tejóég.


A leírásból csak az derül ki hogy mindenki odavan érted, te vagy az isten blabla, de az nem, hogy te mit érzel a barátnőd iránt- tehát hogy érzel?


Szerintem (most ezt ne utálkozásnak vedd, vagy ilyesmi) nem érdemled meg azt a lányt. Te vagy a mindene és benned felmerül a szerető.. Ha ő képes megbocsátani akkor áldd az istent és árazd el szeretettel (de persze csak akkor ha tisztességes leszel). Nem teheted tönkre a lánynak az életét azzal, hogy képes átlépni ezen és te mint aki megúszta folytatod tovább.


Én, őszintén nem bocsátanék meg, de ha mégis minden 'jó' irányba megy, remélem helyrehozod a dolgot. Tényleg.

2016. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3asnak igaza van, a lanyt nem erdemled meg, szerted, de bantod erre nemtudok mit mondani. Szegeny lany nem ezt erdemelte a pofontot nagyon megerdemelted. Mintha azert csaltad volna meg, mert az a csaj tobb mindent megengedett. Nemtudom melyik lanyt valaszd, de en meg nem bocsatanek.

Hany evesek vagytok?

Bocsi az ekezetekert.

2016. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora szemét vagy! szegény lány:( Hogy lehettél ekkora gyökér egy ilyen lánnyal!? Meg is érdemelnéd hogy a bátya agyon verjen!
2016. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 17 17 a barátnőm is. Tudom megérdemelném.(nem tudna)
2016. jan. 12. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


1: egyébként mi is ez az érzelmi zsarolás? Mármint téged ki bántott?


2: Szerintem én a 160 centimmel és ehhez arányos súlyommal eltudnálak úgy verni ha meg merészelnéd csalni a húgomat, majd szeretőt tartanál hogy egy hétig az intenzíven lennél. Hát még egy 17+ srác mit tenne veled? Sokszor az adrenalin csodákra képes.. Ne legyél ennyire magabiztos.

2016. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismét csak #3 vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy lány vagyok.
2016. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!