Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy csaj,19 nek mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj,19 nek mondja magát de szerintem fiatalabb. Neten pár napja beszélgetünk, majd megmondta őszintén, hogy a pénzes pasikat szereti. Mit csináljak? :D

Figyelt kérdés

Mamájával él, a szüleivel nem tartja a kapcsolatot.

Meg nekem nincs annyi lóvém, hogy mindig mindent megvegyek neki.

Meg ha jön egy nálam gazdagabb pasi, gondolom simán lelép vele.

És ugye netes társkeresőkön amikor a csajok beírják, hogy nem egy éjszakás kalandokat keresnek, meg nem ilyen pénzes pasikat, akkor pont , hogy az kell nekik?

Szóval, ha van sok lóvém enyém lehet a világ összes nője.


2016. jan. 17. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van pénzed vagy nagy farkad akkor sok nővel lefeküdhetsz
2016. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ne dőlj be neki, keress normális csajt

2016. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szóval, ha van sok lóvém enyém lehet a világ összes nője."

Khm... szerintem a végére krwat akartál írni. Mert egy normális nőnek nem a pénz számít. És az ilyen pénzéhes nők tiszta szívből fogják szeretni a pénzedet, de nem téged.

A kérdésedre válaszolva: Szerintem hagyd a csajt. Főleg úgy, hogy tudod hogy csak a pénzed érdekelné és bármikor elhagyna egy gazdagabb färok miatt...

2016. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

25.

Olyan nincsen, itt a környékemen az összes lány ilyen, ilyenfajta kapcsolatom volt egy csomó, mikor elhittem, hogy szeret, meg juj de cuki vagy. meg de édes. Aztán később menjünk el vásárolni vegyél nekem ezt azt.

Jó mondjuk még elég fiatalok 18 év körüliek, ez a csaj is lehet 17 alatt. :D

De az idősebbek is ilyenek.22-27 éves korig. Akiknek meg van már gyerekük azok akarnak komoly kapcsolatot. de én nem akarom felnevelni más gyerekét, hogy majd azt vágja a pofámhoz, mikor rászólok a gyerekre, mert rossz volt, hogy miért kiabálsz rá mikor nem is a tiéd a gyerek.....

2016. jan. 17. 13:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihasználjuk egymást, elmegyek veszek neki valamit és cserébe kérek valamit. :)
2016. jan. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!