Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem ezt? Nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Nem tudok mit kezdeni ezekkel az érzésekkel.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Fél éve vagyok együtt a barátommal. Fülig szerelmes vagyok. Viszont van egy fiú aki szintén tetszik. És azt is tudom, hogy lenne nála esélyem. A barátomat eszem ágában sincs elhagyni, sem megcsalni. De annyira kiváncsi vagyok milyen lenne vele bármi is. Két tűz közt érzem magam. Nagyon össze vagyok zavarodva. Van erre valami megoldás? Nem tudok lemondani egyikőjükről sem
2016. jan. 17. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a másik fiút békén és ennyi.
2016. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős helyzet :) 2 évig voltam együtt a volt barátommal, fél évvel ezelőtt ismertem meg egy másik fiút, és eléggé olyan időszakunk volt ez a volt barátommal, amiből legszívesebben menekültem volna, elsősorban ezért is szerethettem bele másba, de senkit nem akartam elveszíteni, ezért nem léptem semmit. Végül a fiú szakított velem, az enyémtől független okok miatt, amiről egyébként tudott, csak akkor, amikor szakítottam volna vele, nem akarta. Szóval azt hiszem helyettem meghozták a döntést, és egy kicsit megkönnyebbültem, akármennyire fájt is a szakítás, nem azért, mert a másik fiúval akarok mindenáron összejönni, hanem mert annyira bizonytalannak soha nem éreztem még magam, és senkit nem akartam átverni, vagy félrevezetni.
2016. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen van megoldás mégpedig az,hogy az egyiket elengeded

Halgass a szivedre:D

2016. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért egy kicsit az eszedre is hallgass. Minél kisebb legyen a megbántás esélye.
2016. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt válaszd amelyikük kedvesebb veled. Akihez jobban vonzódsz. Akivel jobban el tudnád képzelni a jövődet...
2016. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!