Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elronthatja ez a csók a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthatja ez a csók a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

A lanybaratom megcsokolt egy bulin, de neki se jelentett semmit en meg azota kivagyok akadva, bevolt rugva, akinek eddig meseltem mindenki aztmondta hogy nefoglalkozzak ezzel, mert jelentektelen benasag, es ne rontsam el a kapcsolatomat, de kicsit lelkiismeret furdalasom van. A lanybaratom aztmondta hogy olyan volt mintha arcomra adott volna puszit.

Szerintetek?



2016. jan. 19. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért fújod fel, ha egyszer részeg volt. Ha meg neki nem jelent semmit, akkor neked miért jelent bármit is?! Nem fog kihatni a kapcsolatra, ha nem nyafogsz ezen, ne izgulj!
2016. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De mi a gond?

Nem értem, miért kell kiakadni, hogy a buli hevében félrecsúszott egy puszi és a szádon landolt. Nem nagy ügy.

Vagy neked jelentett valamit? És bánt, hogy neki nem és csak a piára fogja?

2016. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. De az elronthatja, hogy mindenkinek elmesélted :D
2016. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!