Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók elronthatja?

Figyelt kérdés

Az utcámban van egy kis vegyesbolt,ahová úgy egy éve járok vásárolgatni, kb. 3-4 hetente egyszer.

A tulaj egy szimpi 42 éves férfi. Sokáig fel sem figyeltem rá,csak akkor,amikor egy alkalommal más vásárló nem volt és akkor kezdett velem beszédbe elegyedni, érdeklődött mindenféléről velem kapcslatosan. Onnantól minden alkalommal egyre többet dumáltunk,míg minap arra is rákérdezett,hogy férjnél vagyok-e, stb...tehát egyre személyesebb dolgokra kíváncsi. Ma meg behívott a raktárába,mondván,új dolgokat kapott,nézzek szét,mielőtt kiteszi a polcra. Van egyfajta vibrálás köztünk, egyre egyértelműbben,de nagyon visszafogottan nyomul.Én meg zavaromban ott rá sem mertem nézni,csak az árut bámultam kínomban.Pedig szerettem volna kicsit provokálni, lássam,mit lép....DE nem akarok tőle semmi komolyat,épp kilábaltam egy 5 éves kapcsolatból. Ez a flört önbizalom erősítőnek tökéletesen megteszi.

Kérdésem,hogy ha úgy adódna a helyzet,egy lopott csók vajon elronthatja ezt a vibrálást köztünk? Akkor már másképp néznénk egymásra és ebből semmi jó nem származhat? Mert nem szeretném azt sem,ha kerülnöm kellene a boltját,mivel jó kis bolt,minden van benne,ami kellhet.



2015. jún. 10. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
"csak az árut bámultam kínomban" cccc
2015. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy csók nem ront el semmit,de gondolom ő nem csak csókot akar :)
2015. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bence_ ***** válasza:
100%

Csók, izgalom csak erősíti a vibrálást.

Ezt meg így mond el neki "DE nem akarok tőle semmi komolyat,épp kilábaltam egy 5 éves kapcsolatból. Ez a flört önbizalom erősítőnek tökéletesen megteszi"

2015. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen..A pasinak élettársa van( nem felesége), mint kiderült.Dehát felnőtt férfi,legyen ez az ő problémája.


Ez nem akadályozta meg abban,hogy rámkeressen közösségi oldalon és rámírjon( ott vallott,hogy mióta is kedvel engem )és legutóbbi ottlétemkor rámstartoljon, mostmár egyáltalán nem visszafogottan.Meg akart csókolni,láttam, de nem adtam rá lehetőséget.

Nem mondom,hogy nem imponál a nyomulása, de szerintem túlságosan gyors tempóra váltott.

Hagyjam a fenébe,vagy hagyjam közeledni???

2015. jún. 25. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!