Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki tud olyanról, hogy valakik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud olyanról, hogy valakik szakítottak, majd később összejöttek újra? Később jobb volt? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, aktuális a helyzet talán.

2016. jan. 22. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Korod?
2016. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tapasztalatom, és ismerek olyat, akik így voltak. Lehet folytatni, de sosem lesz olyan, mint az elején, és ne számíts hosszú távú kapcsolatra egy szakítás után. Egy olyan kapcsolat, amiben már megtörtént egyszer a szakítás az esetek nagy százalékában halálra van ítélve.
2016. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én történetem pont ez.

Első szerelem még 15 évesen szerettem bele. Ő akkor 18 éves volt. Akkor még nem volt köztünk semmi, mert kislánynak tartott. 17 évesen nő lettem, így összejöttünk. 1 évig jártunk de rá kellett jönnöm, hogy a szerelem egyoldalú volt az is csak az én részemről. Én neki csak egy "megmutatom milyen jó csajjal vagyok" voltam. Szétmentünk. Eltelt majdnem 10 év. Még csinosabb lettem, és sokkal érettebb, bevállalósabb mint 17-18 évesen. Találkoztunk, én én azt hittem újra beleszerettem. Újra járni kezdtünk. Talán ha 2 hónapig voltunk együtt. Hamar rádöbbentem, hogy második alkalommal már csak az álomképemet hajszoltam, mert rég nem az volt akibe 15 évesen beleszerettem. Sőt! Nem is értettem, hogy mi is vonzott benne.

Barátként szétmentünk.

Azóta hiszem, hogy ha egy kapcsolat tönkre ment akkor annak oka volt. Ami nem működött elsőre, az másodjára sem fog.

2016. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Velünk ez volt. Először 10 hónapig voltunk együtt, de nagyon nem működött. Szakítás után kb egy évvel összejöttünk újra. Imádjuk egymást, 7 hónapja vagyunk együtt, minden tökéletes.
2016. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!