Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert hallnak ki az erzeseim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hallnak ki az erzeseim majd ternek vissza?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel mar egy ideje egyutt vagyunk es neha vagy amikor vele vagyok vagy amikor nelkule ram jon ez a zavaro érzés es szörnyen érzem magam es elkezdek sirni.. De amikor meg nincs akkor azt érzem hogy szornyen hianyzik olykor sirok is utana es alig várom hogy,lathassam.. Viszont azt nem tudnam elviselni ha vege lenne.. Valakivel volt mar ilyen? Mit tudok vele csinálni? Elfog múlni veglegesen?

2016. jan. 27. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust és egy nyelvtan tanárt!
2016. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
yap volt...szar ügy mert jól nem jöhetsz ki belőle...ha vele maradsz életed végéig megmarad ez az érzés ha me szakit kb belehalsz...szoval keszülj a legrosszabbra...egyszer szakit és majd megedződsz és többet nem lesz ilyen
2016. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamit csak lehetne ellene tenni
2016. jan. 27. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted rossz szándékkal mondtam a pszichológust?! Nem értem, hogy az emberek miért félnek tőle. Elmész és elmondod neki, ő tud segíteni. Mi csak annyit tudunk segíteni, hogy elküldünk hozzá. Nem normális, hogy képes vagy sírni ilyen dolgokon, ahogy az sem, hogy ilyen változó a hozzáállásod. Menj el pszichológushoz!
2016. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jovohetre van idopontom, szeretnek mar elmenni, csak azert rakerdeztem hatha tud valaki valamit mondani. Köszönöm a válaszodat!
2016. jan. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!