Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kivel volt olyan, hogy miután...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt olyan, hogy miután szakított a párjával, nagyon rosszba lettek, egymásra sem néztek, majd idő elteltével újra összejöttek?

Figyelt kérdés
Leírnátok a történeteteket? Hasonló helyzetben vagyok. :(
2016. febr. 3. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Stimmel a történet csak a vége nem mivel nem jöttünk össze úja hál'istenek!
2016. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi azóta nem is beszéltünk
2016. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 >_< ***** válasza:

Nekem egy év kapcsolat után volt egy több hetes szakításom és látszólag teljesen megutált, sértegetett, keresztbe tett állandóan, egyszer totál félreértésből le is kevert egy pofont ami miatt én is mérges lettem (mert nem én tettem azt, ami miatt kaptam) de utána újra elkezdtünk beszélgetni hétköznapi dolgokról, majd bevallottam neki hogy még szeretem és megbocsájtott, összejöttünk.

Majd együtt voltunk még majdnem fél évet és újra szakítottunk, aztán majdnem megint összejöttünk de én nemet mondtam mert nem akartam újra ugyan abba a csapdába esni. Ez volt évekkel ezelőtt, még mostanában is beszélgetek vele mint baráttal és néha valahogy szóba kerül, hogy mennyivel érettebbek lettünk azóta és talán ha most találkoznánk nem csesznénk el az egészet. De nem jönnék össze vele harmadszor is, mert úgy gondolom hogy találok majd jobbat.


Szóval fel a fejjel lehet még esélyed, de ha új kezdetet akarsz nem elég ígérgetni, hanem utána tenni is kell az ügy érdekében mert különben ugyan amiatt fogtok szétmenni mint először!

Ha rögtön miután összejöttök elmentek valahová és egymással töltötök egy napot az jó lehet, nálunk is így történt és teljesen beléestem újra.

2016. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!