Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezzel mit kezdjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Annyira zavarosnak látok mindent, nem tudom eldönteni szeretem-e őt. azt hiszem igen, de valahogy olyan érzésem van, nem ő az igazi. pedig úgy konkrétan nincs vele semmi bajom, egy-két apróságot leszámítva. már két éve vagyunk együtt, minden nap találkozunk, nagyon hiányozna ha ez nem így lenne. néha olyan érzés fog el, hogy elegem van belőle, néha pedig olyan, hogy iszonyatosan szeretem. normálisak ezek a nagy ingadozások?

2016. febr. 3. 22:34
 1/4 anonim válasza:
79%
Én egy ilyen ingadozó érzelmek miatti bizonytalanság miatt vesztettem el akit szerettem!:)
2016. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez a legrosszabb ha valaki ilyen se veled se nélküled kapcsolatba keveredik.Az ilyen kapcsolatok nem vezetnek előre általában egyetlen reális út van tudom hogy nagyon nehéz de meg kell próbálnom fokozatosan szakítani vele mert ez sajnos egyre rosszabb szokott lenni, az ilyen kapcsolatok miatt lesznek öngyilkosok az emberek.
2016. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Atyaúristen igazi NEM LÉTEZIK, NINCS. A szerelem egy szaporodási vágyat elősegítő funkció, a fajfentmaradás miatt jött létre. Olyan, hogy két embert egymásnak teremtettek nem létezik. Az ilyen problémákat pedig meg kéne vele beszélni nem noname emberektől várni a segítséget az interneten.
2016. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
félek csalódott lenne, ha ezzel állnék elé. valószínűleg nem is értené
2016. febr. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!